چهارشنبه  29  آبان  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مرند:

احساس مسئولیت و دقت در انجام امور رمز پیشرفت دانشگاه‌ است

سه شنبه 18 تیر 1398 ساعت 18:03
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند گفت: دانشگاه با عنوان و پست‌ها پیشرفت نمی‌کند؛ بلکه احساس مسئولیت و دقت و سرعت در امور محوله رمز پیشرفت دانشگاه‌ است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مرند،‌ محمدحسین صادقی ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی مدیران و کارشناسان حوزه آموزشی و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند با تبریک دهه کرامت و ولادت با سعادت ثامن‌الحجج حضرت امام رضا(ع) اظهار کرد: خداوند را شاکریم که امسال نیز مانند سال‌های گذشته با همت والا و تلاش بی‌دریغ همکاران و عوامل اجرایی شاهد برگزاری منظم، با آرامش و در کمال سلامت بزرگ‌ترین رقابت علمی کشور آزمون سراسری و امتحانات پایان‌ترم هستیم.

وی اضافه کرد: دانشگاه با عنوان و پست‌ها پیشرفت نمی‌کند؛ بلکه احساس مسئولیت، دقت و سرعت در امور محوله رمز پیشرفت دانشگاه است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرند تصریح کرد: در راستای دستیابی به اهداف بزرگ، دانشگاه آزاد اسلامی و رسالت مهم دانشگاه در امر آموزش به همکاری، همراهی، همفکری و ایده‌های شما نیاز دارد.

صادقی تأکید کرد: احترام به ارزش‌های دینی انقلابی، انضباط کاری، تکریم ارباب‌رجوع، تسلط کامل به آیین‌نامه و بخشنامه‌ها، نظارت بر اجرای دقیق مقررات آموزشی از مهم‌ترین وظایف و رسالت یک کارمند است.

انتهای پیام/4078/4121/

http://ana.ir/i/403467
دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه مرند در 170 رشته دانشجو می‌پذیرد

دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه مرند در 170 رشته دانشجو می‌پذیرد

همایش آیت‌الله میرزاباقر مرندی برگزار می‌شود

همایش آیت‌الله میرزاباقر مرندی برگزار می‌شود

تأثیر راهیان نور تربیت مدافعان حرم است

تأثیر راهیان نور تربیت مدافعان حرم است