چهارشنبه  13  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

مجمع عمومی فدراسیون اسکی برگزار شد

چهارشنبه 05 تیر 1398 ساعت 19:00
مجمع عمومی فدراسیون اسکی به ریاست عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از روابط عمومی فدراسیون اسکی، مجمع عمومی فدراسیون اسکی به ریاست سید عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان و با حضور طاهره طاهریان نایب رئیس کمیته ملی المپیک و نماینده کمیته ملی المپیک و محمد شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها و باشگاه‌های وزارت ورزش و جوانان برگزار شد. 

در این مجمع کلیات عملکرد سال ٩٧ فدراسیون اسکی مورد بررسی قرار گرفت.

هم‌چنین برنامه عملیاتی سال ٩٨ نیز در این مجمع ارائه گردید و مورد تصویب اعضای مجمع قرار گرفت. 

احمدی در این مجمع به عملکرد فدراسیون اسکی طی سه سال اخیر اشاره کرد و گفت: عملکرد فدراسیون اسکی طی سه سال اخیر مطلوب بوده و ریاست آقای افتخاری در این فدراسیون سبب رخ دادن اتفاقات مطلوب و رشد و توسعه ورزش اسکی بوده است. 

وی ادامه داد: بر اساس ارزیابی وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون اسکی جزو فدراسیون‌های با آهنگ رو به جلو است و امیدوارم این مسیر هم‌چنان ادامه داشته باشد. 

معاون وزیر ورزش و جوانان با تأکید بر حمایت وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون‌های ورزشی، گفت: هیئت‌های فدراسیون‌های ورزشی به عنوان بازوان پر توان ورزش کشور به شمار می‌آیند و ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها بودجه خوبی را برای هیئت‌ها در نظر می‌گیرند و از هیئت‌های فدراسیون اسکی می‌خواهم حداکثر تعامل را با اداره کل استان خود داشته باشند و از بودجه اختصاص داده شده از سوی این ادارات کل استفاده نمایند. 

در مجمع عمومی فدراسیون اسکی گزارش حسابرس مستقل از عملکرد مالی فدراسیون اسکی در طول سال ٩٧ قرائت شد و این گزارش مورد تصویب اعضای مجمع قرار گرفت. هم‌چنین گزارش مالی فدراسیون از سوی خزانه‌دار فدراسیون خوانده شد و بازرس فدراسیون اسکی نیز گزارشی از عملکرد فدراسیون در سال گذشته را ارائه نمود.

سید مرتضی صید سرمربی تیم ملی اسنوبرد ایران نیز که به عنوان نماینده مربیان در این مجمع حضور داشت؛ ضمن قدردانی از اقدامات فداسیون اسکی خاطر نشان کرد: ورزش اسکی دارای پتانسیل بالایی در ایران است و فدراسیون اسکی به تنهایی قادر به تامین نیازهای اسکی کشور نیست و از نهادهای بالادستی همچون وزارت ورزش و جوانان تقاضا داریم نگاه ویژه‌ای به ورزش اسکی داشته باشند؛ زیر شرایط این ورزش با دیگر ورزش‌ها متفاوت است. 

سمانه بیرامی باهر نیز به عنوان یکی از نمایندگان ورزشکاران در مجمع عمومی فدراسیون اسکی اظهار کرد: به عنوان یک ورزشکار که در سطح قهرمانی ورزش اسکی حضور دارد از علمکرد فدراسیون اسکی رضایت دارم. خوشبختانه فدراسیون بهترین و به‌روزترین تجهیزات را برای ورزشکاران ملی‌پوش تهیه می‌کند که این امر جای تقدیر دارد و امیدوارم توجهات به ورزش اسکی از سوی تمام نهادها مرتبط بیشتر شود. 

بهزاد کیاشمشکی رئیس کمیته داوران فدراسیون اسکی نیز به عنوان نماینده داوران در مجمع فدراسیون اسکی اظهار کرد: در طول یک سال اخیر مسابقات اسکی با کیفیت بسیار بالایی برگزار شد و از حیث داوری تمام استانداردهای لازم برای مسابقات به بهترین شکل در نظر گرفته شد. 

غلامرضا بهشتیان رئیس کمیته امور استان‌ها نیز در این مجمع اظهار کرد: طی سال‌های اخیر شاهد رشد تکاپوی بسیار بالای اسکی در استان‌های دارای پیست اسکی بودیم و رشد اسکی در استان‌ها کاملاً محسوس بوده است. بی‌شک این حرکت پرشتاب سبب خواهد شد در آینده‌ای نه‌چندان دور، هم در بخش قهرمانی و هم در بخش همگانی شاهد جایگاه های بالاتر استان‌ها باشیم.

انتهای پیام/4127/

http://ana.ir/i/400990
کسب 4 مدال نمایندگان ایران در مسابقات اسکی ترکیه

کسب 4 مدال نمایندگان ایران در مسابقات اسکی ترکیه

ترکیب تیم جوانان اسکی ایران مشخص شد

ترکیب تیم جوانان اسکی ایران مشخص شد

بشارتی قهرمان تیراندازی اسکیت شد

بشارتی قهرمان تیراندازی اسکیت شد

دانشجوی کرجی قهرمان مسابقات بین‌المللی اسکی شد

دانشجوی کرجی قهرمان مسابقات بین‌المللی اسکی شد

کسب عنوان ششم تیمی توسط اسکی بازان ایران

کسب عنوان ششم تیمی توسط اسکی بازان ایران

برگزاری مسابقات لیگ اسکی کراس کانتری

برگزاری مسابقات لیگ اسکی کراس کانتری

کسب دو نشان برنز توسط اسکی بازان ایران

کسب دو نشان برنز توسط اسکی بازان ایران