جمعه  22  آذر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
در انگلستان؛

کودکان با نیازهای خاص به آموزش دسترسی ندارند

چهارشنبه 05 تیر 1398 ساعت 14:34
گزارش‌ها حاکی از آن است که بیش از 8 هزار کودک با نیازهای خاص در انگلستان به آموزش دسترسی ندارند.

به گزارش خبرنگار حوزه‌ دانشگاه‌های جهان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از تی‌ای‌اس، یک گزارش جدید نشان می‌دهد 8 هزار و 586 کودک و نوجوان با نیازهای خاص در انگلستان به تسهیلات آموزشی و مراقبت‌های بهداشتی مورد نیاز دسترسی ندارند.

این کودکان نه‌تنها به تسهیلات آموزشی مناسب دسترسی ندارند؛ بلکه در فهرست انتظار برای پذیرش در مدارس متناسب با نیازهای خاص آنها قرار دارند.

براساس گزارشی که در ژانویه 2019 منتشر شد، یک هزار و 203 کودک با نیازهای خاص به مدرسه نمی‌روند و در فهرست انتظار برای پذیرش در مدارس ابتدایی قرار دارند که تسهیلات آموزشی متناسب با نیازهای این کودکان دارد.

 یک هزار و 508 نوجوان با نیازهای خاص زیر 16 سال و بالاتر نیز به مدرسه نمی‌روند و در فهرست انتظار برای پذیرش در مدارس خاص هستند . 5 هزار و 876 جوان با نیازهای خاص نیز در حال حاضر مشغول به کار، تحصیل یا کارآموزی نیستند.

در سال 2017 تعداد کودکان و نوجوانان با نیازهای خاص که به آموزش مناسب دسترسی ندارند، 4 هزار و 50 نفر بود. این حقیقت که بیش از 8 هزار و 500 کودک و نوجوان با نیاز خاص در انگلستان به تسهیلات آموزشی دسترسی ندارند، نشان می‌دهد که دولت این کشور برای حرف معلمان و والدین اهمیتی قائل نشده است.

 تاکنون معلمان و والدین افراد با نیازهای خاص برای دریافت بودجه بیشتر از دولت انگلستان درخواست داده‌ بودند اما افزایش تعداد کودکان و نوجوانان با نیازهای خاص که به آموزش دسترسی ندارند نشان از بیهوده بودن تلاش آنها دارد.

انتهای پیام/4107/4021/

http://ana.ir/i/400900
استادان زن در ارزیابی آموزشی نمره کمتری می‌گیرند

استادان زن در ارزیابی آموزشی نمره کمتری می‌گیرند

دانش‌آموزان بین دوراهی دانشگاه و کار  سردرگم هستند

دانش‌آموزان بین دوراهی دانشگاه و کار سردرگم هستند

دلیل اصلی افزایش بدهی تحصیلی آمریکا چیست؟

دلیل اصلی افزایش بدهی تحصیلی آمریکا چیست؟

توجه برزیل به علوم پایه باعث مرگ علوم انسانی می‌شود

توجه برزیل به علوم پایه باعث مرگ علوم انسانی می‌شود