دوشنبه  18  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

نتایج صبح روز نخست رقابت‌های کشتی فرنگی جام تختی مشخص شد

پنجشنبه 03 بهمن 1398 ساعت 15:00
رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام تختی از صبح امروز آغاز شد و نفرات دیدارهای برگزار شده مشخص شدند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از روابط عمومی فدراسیون کشتی، چهلمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام تختی گرامیداشت دهه مبارک فجر از امروز در سالن شهید دستغیب شهر شیراز در حال برگزاری است و فردا شب با مشخص شدن نفرات و تیم‌های برتر به پایان می‌رسد.

نتایج رقابت‌های برگزاری شده در پایان مسابقات صبح روز نخست به شرح زیر است:

55 کیلوگرم:
مقدماتی:

رضا خدری 9 – سجاد عباس پور صفر
پویا ناصرپور 9- علی نوربخش صفر
محمدهادی شعبانی 7- محمد حسینوند پناهی 6

60 کیلوگرم:
مقدماتی:

حسین جاویدی 5- مهدی قادری 1
آرارات منوچهریان (ارمنستان) 11 – محسن شیخی 3
مهرداد مردانی 7- امید آرامی صفر
ایمان محمدی 2- امیرحسین خوانساری صفر

63 کیلوگرم:
مقدماتی:

میثم دلخانی 3- آرمین محب ثابت صفر
محمد نوربخش 11- حسین عباسی 2
سعید ارجمند 5- ساموئل آقاجانیان صفر
شیرزاد بهشتی طلا 5- هراچیا پوغوسیان 3

67 کیلوگرم:
مقدماتی:

مبین جان احمداف (تاجیکستان)، برنده – بهرام معروف خانی (حاضر نشد)
محمدجواد سادات رضایی، برنده – حامد تاپ (حاضر نشد)
یک‌هشتم نهایی:
حسین اسدی 8- کولکورو نورمانبتوف (قرقیزستان) صفر
محمدرضا مختاری 3- علی ذکایی مهر صفر
سرگئی پاولوف (روسیه) 8- ارلان ارگشف (قرقیزستان) صفر
کرامت عبدولی 5- شاهین بداغی 3
وحید میرفتح الهی 3- سامان عبدولی 1
محمد مراد الیاسی 7- سجاد ایمن طلب 1
هایک ملیکیان (ارمنستان) برنده 8- نیما اسماعیلی صفر
محمدجواد سادات رضایی 7- مبین جان احمداف (تاجیکستان) 2

72 کیلوگرم:
مقدماتی:

امین کاویانی نژاد 10- علی ارسلان 3
محمدرضا گرایی، برنده – علیرضا ارقش (حاضر نشد)
برومند اصلان 8- عباس محب تاش 2
محمدرضا رستمی 8- مصلح الدین اوروکوف 4

77 کیلوگرم:
مقدماتی:

رسول گرمسیری، برنده- هادی علیزاده پورنیا (حاضر نشد)
پرهام قنبری 7- محمد عربی 3

82 کیلوگرم:
مقدماتی:

عباس مهدی زاده 8- گئورگ طادوسیان (ارمنستان) 5
کیوان رضایی 9- محمدجعفر توسلی صفر
مهدی ابراهیمی 4- مهرداد بهرامی 1

87 کیلوگرم:
یک‌چهارم نهایی:

یوسف قادریان 3- سامان عزیزی 1
بهروز هدایت 6- محمد نصرتی 1
رامین طاهری 6- حسین نوری صفر

97 کیلوگرم:
مقدماتی:

علی‌اکبر حیدری 12- تمیرلان آبیشف (قزاقستان) 2
محمد یگانه 10 (ضربه فنی) - کارن آبگاریان (ارمنستان) صفر

130 کیلوگرم:
مقدماتی:

پارسا نظری، برنده – محمدحسین رحیم زاده (حاضر نشد)
محمد سروش رنجبر 6- محمدرضا عبدیان 2

لازم به ذکر است در بعضی از اوزان با توجه به حضور نیافتن برخی نفرات قرعه‌ها تغییر کرد.

انتهای پیام/4048/

http://ana.ir/i/467910
 شاگردان بنا راهی هند شدند

شاگردان بنا راهی هند شدند

ویروس کرونا کشتی ایران را به دردسر انداخت/ نداشتن کرسی به ما ضربه زده است

ویروس کرونا کشتی ایران را به دردسر انداخت/ نداشتن کرسی به ما ضربه زده است

فرنگی‌کاران به اردو می‌روند/ کسب 3 سهمیه المپیک مهم‌ترین هدف بنا

فرنگی‌کاران به اردو می‌روند/ کسب 3 سهمیه المپیک مهم‌ترین هدف بنا

تلاش رئیس فدراسیون کشتی برای بازگشت نام خیابان تختی

تلاش رئیس فدراسیون کشتی برای بازگشت نام خیابان تختی

دعوت 35 فرنگی‌کار به اردوی تیم ملی کشتی

دعوت 35 فرنگی‌کار به اردوی تیم ملی کشتی

تیم کشتی فرنگی ایران قهرمان شد

تیم کشتی فرنگی ایران قهرمان شد

نماینده اتحادیه جهانی کشتی وارد شیراز شد

نماینده اتحادیه جهانی کشتی وارد شیراز شد

 برنامه مسابقات کشتی فرنگی جام تختی اعلام شد

برنامه مسابقات کشتی فرنگی جام تختی اعلام شد

مسابقات کشتی فرنگی جام تختی نامگذاری شد

مسابقات کشتی فرنگی جام تختی نامگذاری شد

برنامه مسابقات کشتی فرنگی جام تختی اعلام شد

برنامه مسابقات کشتی فرنگی جام تختی اعلام شد