سه شنبه  19  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

کشتی آلیش مردان ایران نایب قهرمان جهان شد

دوشنبه 02 دی 1398 ساعت 19:01
تیم ملی آلیش مردان ایران با کسب با ۲ نقره و یک برنز عنوان نایب قهرمانی رقابت‌های جهانی این رشته را در قزاقستان به‌دست آورد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا رقابت‌های آلیش مردان قهرمانی جهان روزهای ۱ و ۲ دی ماه با حضور ۲۳ کشور جهان در شهر نورسلطان قزاقستان برگزار شد و در پایان تیم ایران با ۲ مدال نقره محمد نبی‌زاده و پوریا رمضانی در اوزان ۷۰ و ۱۰۰+ کیلوگرم و یک مدال برنز روح الله نعمتیان در وزن ۶۰ کیلوگرم و کسب ۸۵ امتیاز به‌عنوان نایب قهرمانی دست یافت. تیم‌های قرقیزستان  و مغولستان نیز به‌ترتیب با کسب ۹۶ و ۷۶ امتیاز اول و سوم شدند.

نتایج نمایندگان ایران به شرح زیر است:

در وزن ۶۰ کیلوگرم روح اله نعمتیان در کشتی نخست با نتیجه ۶ بر صفر دانیلا لوپویوهوف از استونی را شکست داد اما در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۷ بر صفر مغلوب مارلن عبدالرسول اف از قرقیزستان شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه ۲ بر یک آدام الکاندوسی از هلند را مغلوب کرد و به مدال برنز رسید.

در وزن ۷۰ کیلوگرم محمد نبی‌زاد در دور نخست با نتیجه ۱ بر ۱ از سد یوری سیری از اوکراین گذشت. وی در دور بعد با نتیجه ۱ بر صفر آلتاناران رینچنیدورج از مغلوستان را مغلوب کرد و در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه ۶ بر صفر مقابل نیکیتا لوپویوهوف از استونی به پیروزی دست یافت. نماینده کشورمان در دیدار فینال با نتیجه ۸ بر ۵ مقابل الدیار سکسینبایف از قرقیزستان شکست خورد و به مدال نقره رسید.

در وزن ۸۰ کیلوگرم حبیب‌اله ترابی در دور نخست با نتیجه ۶ بر ۴ تسند آیوش جانلاوتسوگزول از مغولستان ار از پیش رو برداشت اما در دور بعد با نتیجه ۷ بر ۴ مغلوب بهروز گل محمدزودا از تاجیکستان شد و به عنوان ششم رسید.

در وزن ۹۰ کیلوگرم امیررضا بوداغی در دور اول با نتیجه ۳ بر صفر راهول دوتری از هند را مغلوب کرد وی در دور بعد مقابل سوحباتار تسوگتسومبر از مغلوستان به برتری دست یافت اما در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب سیلاپبردی نوریف از ترکمنستان شد و به دیدار رده بندی رفت وی در این دیدار مقابل موحامد غفران توشزودا از تاجیکستان شکست خورد و به عنوان چهارم رسید.

در وزن ۱۰۰ کیلوگرم حسن غفاری در دور نخست با نتیجه ۷ بر ۲ مغلوب عظیم جان حامداف از تاجیکستان شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۱۰۰+ کیلوگرم پوریا رمضانی در مبارزه اول با نتیجه ۵ بر یک از سد آندری نیکیتچنکو از اوکراین گذشت وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل گونگور پوریوباتار از مغولستان به برتری دست یافت و به دیدار فینال رفت. رمضانی در این دیدار با نتیجه ۶ بر ۲ مغلوب جمال فیضی اف از آذربایجان شد و به مدال نقره رسید.

انتهای پیام/4127/

http://ana.ir/i/452279
بنا و محمدی برترین مربیان سال کشتی آسیا شدند

بنا و محمدی برترین مربیان سال کشتی آسیا شدند

تیم آلیش بانوان ایران برای نخستین بار قهرمان جهان شد

تیم آلیش بانوان ایران برای نخستین بار قهرمان جهان شد

اردوی تیم ملی کشتی آلیش بانوان برگزار می‌شود

اردوی تیم ملی کشتی آلیش بانوان برگزار می‌شود

حضور بانوان آلیش کار در مسابقات جهانی قزاقستان

حضور بانوان آلیش کار در مسابقات جهانی قزاقستان