شنبه  30  شهریور  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
بنی‌تمیم در گفتگو با آنا:

رسانه‌ای شدن بدهی‌های فدراسیون کشتی مشکلی را حل نمی‌کند/ مدعیان سند ارائه کنند

شنبه 02 شهریور 1398 ساعت 13:35
سرپرست اسبق فدراسیون کشتی گفت: آن‌هایی که مدعی هستند از فدراسیون طلب دارند باید اسناد خود را ارائه کنند و با رسانه‌ای کردن این موضوع مشکلی حل نمی‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه کشتی گروه ورزشی خبرگزاری آنا، علیرضا دبیر پس از آنکه به‌عنوان رئیس فدراسیون کشتی انتخاب شد، اعلام کرد: زمانی که او قصد داشته نامزد انتخابات شود، بدهی فدراسیون کشتی 5 میلیارد تومان بوده ولی پس از آنکه به‌عنوان رئیس انتخاب شد، این بدهی نزدیک به 50 میلیارد تومان شده است.

حمید بنی‌تمیم در خصوص ادعای علیرضا دبیر به خبرنگار ورزشی آنا گفت: بدهی که به‌صورت مکتوب به افراد حقیقی وجود داشت 5 میلیارد تومان بود و در زمانی که من به‌عنوان سرپرست فدراسیون انتخاب شده بودم چنین بدهی را داشتیم اما در حال حاضر دو بدهی کلان برای فدراسیون کشتی ایجادشده که باید این بدهی‌ها پرداخت شود.

وی ادامه داد: مبلغی که من عنوان کرده بودم بعد از آنکه در مجمع حسابرس وزارت ورزش و جوانان آن را تأیید کرد، در اختیار رسانه‌ها قرار دادم. بدهی‌هایی که اخیراً ایجاد شده ناخواسته بوده و باید از طریق افراد حاضر در فدراسیون با روشی که خودشان می‌دانند پرداخت شود. بدهی اول مربوط به اداره مالیات است که مبلغ آن 26 میلیارد تومان و دومی به شرکت توسعه و تجهیز ارتباط دارد که مبلغ آن 10 میلیارد تومان است.

سرپرست اسبق فدراسیون کشتی یادآور شد: زمانی که رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی بود 14 میلیارد تومان بدهی مالیاتی داشتیم و ما در صحبت‌هایی که با معاونت امور مالیاتی داشتیم تا 95 درصد بدهی‌های فدراسیون بخشیده شد و اصل بدهی قسط‌بندی شد که در زمان بنده سه قسط پرداخت شد اما پس از رفتن بنده ظاهراً این بدهی پرداخت نشده است. مبلغ 10 میلیارد تومان بدهی به شرکت توسعه و تجهیز نیز در جلسه‌ای که با کریمی رئیس این شرکت داشتیم، به توافقاتی رسیدیم که تنها هزینه‌های حفظ و نگهداری از سوی فدراسیون پرداخت شود چراکه خانه‌های کشتی یک و دو از سوی فردی اجاره نمی‌شد و فقط اردوهای تیم ملی در آنجا برگزار می‌شد.

وی در مورد بدهی‌های فدراسیون به اتحادیه جهانی کشتی می‌گوید: مبلغ این بدهی 250 هزار فرانک است که 118 هزار فرانک به خاطر قبول میزبانی رقابت‌های کشتی فرنگی که قرار است در استان خوزستان برگزار شود بود و استانداری پرداخت آن را تقبل کرده است. یک‌سری دیگر از بدهی‌ها برای دوپینگ چند کشتی‌گیر و بخش عمده آن هزینه کارشناسی ورودیه کشتی‌گیران و داوران بوده است. در مجموع بدهی به اتحادیه جهانی کشتی نزدیک به 3 میلیارد تومان است.

بنی‌تمیم در پایان تأکید کرد: دیگر بدهی‌هایی که برخی افراد مدعی هستند از فدراسیون کشتی دارند باید به‌صورت حضوری و با ارائه اسناد مورد بررسی قرار گیرد و رسانه‌ای کردن آن‌ها مشکلی را حل نمی‌کند. کسانی که ادعای طلب دارند بهتر است به فدراسیون مراجعه کنند.

انتهای پیام/4051/4048/

http://ana.ir/i/411938
عبدولی به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت

عبدولی به مرحله نیمه‌نهایی راه یافت

بدهی در فدراسیون کشتی امری عادی است/ دبیر وارد حاشیه نشود

بدهی در فدراسیون کشتی امری عادی است/ دبیر وارد حاشیه نشود

دبیر فدراسیون کشتی  از سوی دبیر معرفی شد

دبیر فدراسیون کشتی از سوی دبیر معرفی شد

یزدانی‌نیا نایب رئیس سازمان لیگ کشتی شد

یزدانی‌نیا نایب رئیس سازمان لیگ کشتی شد

 بدهی 5/5 میلیاردی تنیس و 9 میلیاردی تیراندازی/ مسیر المپیک مسدود می‌شود؟

بدهی 5/5 میلیاردی تنیس و 9 میلیاردی تیراندازی/ مسیر المپیک مسدود می‌شود؟

رقیب علیرضا دبیر رئیس کمیته لیگ شد

رقیب علیرضا دبیر رئیس کمیته لیگ شد