سه شنبه  06  خرداد  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

روابط عمومی پرسپولیس خواهان برخورد با اتهام‌زنی‌ها علیه این باشگاه شد

يكشنبه 04 اسفند 1398 ساعت 10:51
باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای خواستار برخورد قاطع با اتهام‌زنی‌ها به این باشگاه شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای خواهان برخورد قاطع با اتهام زنی‌های واهی و ادعاهای کذب شد.

در اطلاعیه روابط عمومی باشگاه پرسپولیس آمده است:

وقتی در رقابت با پرسپولیس نتوانسته‌اند مانع از تکرار موفقیت‌های آن شوند مسلسل‌وار اتهام می‌زنند اما دریغ از هیچ برخوردی. این اتهام زنی‌های واهی علاوه بر پرسپولیس اتهام زدن به ارکان فوتبال ایران است و متولیان آن و اکنون نیز تهمت زدن به بسیاری از مسئولان دیگر.

متأسفانه فصل گذشته برای توجیه ناکامی‌های خود و کمرنگ کردن قهرمانی سرخ‌ها در سومین فصل متوالی بدون هیچ مستند و مصداقی گفتند نتایج به نفع پرسپولیس مهندسی می‌شود در حالی که همان روزها شاهد بودیم که ضرب‌وجرح ۱۶۰ هوادار_طبق آمار اورژانس_هیچ محرومیتی نداشت و با این اتهام زنی‌ها هم هیچ برخوردی نشد.

اکنون نیز دوباره اتهام و فرافکنی محض برای توجیه ناکامی‌ها از یک‌سو و اصرار عجیب به لغو یا برگزاری بازی در حضور تماشاگر در عین مرگبار بودن خطر شیوع کرونای لعنتی که مسئولان را به تکاپو انداخته تا همه راهکارها را برای مهار آن طی کنند، عجیب است.

بس کنید لطفاً که این اتهام زنی‌های بی‌پایه و اساستان خود حکایت از آن دارد که هیچ مصداقی برای حمایت از پرسپولیس ندارید و ادعاهایی را طرح می‌کنید که همه متحیر می‌شوند چراکه همه و همه می‌دانند لیگ نوزدهم به خاطر الزام به نصب گیت‌ها و الکترونیکی شدن بلیت‌فروشی استادیوم‌ها به تعویق افتاد و هیچ ارتباطی با پرسپولیس نداشت و اکنون نیز برگزاری بازی‌های لیگ بدون تماشاگر طبق اعلام و اطلاعیه رسمی سازمان لیگ تصمیمی است که تا اطلاع ثانوی و مهار ویروس کرونا اتخاذ شده و دیگر ربطی به یکشنبه و دوشنبه ندارد.

در انتها امیدواریم اگر در گذشته با اتهام مهندسی نتایج برخوردی نشد و یا برخی تیم‌ها به‌رغم تخلفات سنگین تماشاگران خود محروم نشدند این بار با اتهام زدن به پرسپولیس و متولیان ورزش، فوتبال، بهداشت و یا شورای تأمین و همه نهادهای تصمیم گیر در برگزاری بدون تماشاگر بازی‌ها (برای مبارزه با شیوع کرونا) و ایضاً همه نهادهای ورزشی و غیرورزشی که تصمیم گرفتند در پی ناهنجاری‌های لیگ تا زمان نصب گیت و عرضه الکترونیکی بلیت‌ها در همه استادیوم‌ها شروع نشود برخورد قاطع شود.

انتهای پیام/4048/

http://ana.ir/i/473708
جدال حیثیتی سپاهان و پرسپولیس در نقش جهان/ امید استقلال به توقف سرخ‌پوشان

جدال حیثیتی سپاهان و پرسپولیس در نقش جهان/ امید استقلال به توقف سرخ‌پوشان

تمامی دیدارهای لیگ برتر فوتبال بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد

تمامی دیدارهای لیگ برتر فوتبال بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد

دیدار سرنوشت‌ساز استقلال با ذوب‌آهن/ آبی‌ها مترصد غفلت پرسپولیس و سپاهان

دیدار سرنوشت‌ساز استقلال با ذوب‌آهن/ آبی‌ها مترصد غفلت پرسپولیس و سپاهان

مجامع عادی سرخابی‌ها این هفته برگزار می‌شود

مجامع عادی سرخابی‌ها این هفته برگزار می‌شود