شنبه  17  خرداد  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
قدوسی:

بعد از هت تریک قهرمانی شاهدکارشکنی‌ علیه پرسپولیس هستیم

جمعه 17 آبان 1398 ساعت 17:34
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: حقیقتاً آقای انصاری‌فرد کار فوق‌العاده سختی در پیش دارد و می‌بینید که بعد از هت تریک قهرمانی شاهد برخی کارشکنی‌ها علیه پرسپولیس از این سو و آن سو هم هستیم و مسائل مالی تنها دردسر باشگاه نیست.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از باشگاه پرسپولیس، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس به تشریح آخرین اتفاقات و وضعیت این باشگاه پرداخت و در مورد برخی مسائل توضیحاتی ارائه کرد. در توضیحات حسین قدوسی آمده است:

باشگاه پرسپولیس جان باختن تعدادی از هم‌وطنان در زلزله آذربایجان شرقی را به خانواده قربانیان زلزله و مردم خطه غیور آذربایجان صمیمانه تسلیت می‌گوید و برای مصدومان و مجروحان آرزوی بهبودی داریم.

کالدرون درباره مسائل مالی و مطالبات خود هیچ صحبت جدیدی با باشگاه نداشته‌اند. هفته گذشته بود که ایشان علاوه بر پیگیری حق‌وحقوق کل تیم درباره پرداخت مطالبات خود با آقای انصاری‌فرد صحبت کردند و مدیریت باشگاه هم به ایشان اعلام داشت تا دو سه هفته دیگر مطالبات شما و بخشی از قراردادهای بازیکنان پرداخت می‌شود.

باشگاه می‌کوشد با توجه به اینکه بخشی از درآمدهای امسال صرف مطالبات فصل گذشته بازیکنان و بدهی‌ها برای اخذ مجوز حرفه‌ای شده طرح‌هایی را برای افزایش درآمدها اجرا کند.

بازیکنان بابت فصل جاری دوازده درصد دریافتی داشته‌اند و از فصل قبل هم طلب دارند، برخی ده تا بیست درصد و برخی مثل رسن، رادو و بیرانوند بیشتر و حتی تا سی‌وپنج درصد. آن‌ها و کادر فنی و دیگر اعضای تیم شرایط را درک کرده و صبوری کرده‌اند و باشگاه این معرفت آن‌ها را جبران می‌کند.

علاوه بر مطالبات فصل گذشته بازیکنان مطالبات سنگین آقای برانکو و دستیارانش، شکایت پانصد هزار یورویی بودیمیر و هفت میلیاردی ریحان فیلم که ادعای غرامت هم کرده‌اند و طلب سه‌میلیاردی یک آژانس هواپیمایی و دیگر بدهی‌ها هم هست که باید با چاره‌اندیشی و توافق پرداخت شود. شکایت بودیمیر وصول شده و باشگاه دفاعیه خود را با فیفا ارسال می‌کند.

مدیریت باشگاه برای عبور از این چالش‌ها تدابیری اندیشیده و ان‌شالله تا قبل از بازی بعدی مطالبات کادر فنی و بازیکنان تیم پرداخت می‌شود. دیگر چالش‌های مالی هم با برنامه‌ریزی و زمان حل‌وفصل خواهد شد. برخی مشکلات دیگر هم وجود دارد که ترجیح می‌دهیم فعلاً به آن‌ها نپردازیم.

حقیقتاً آقای انصاری‌فرد کار فوق‌العاده سختی در پیش دارند و می‌بینید که بعد از هت تریک قهرمانی شاهد برخی کارشکنی‌ها علیه پرسپولیس از این سو و آن سو هم هستیم و مسائل مالی تنها دردسر باشگاه نیست.

در چنین شرایطی باشگاه به حمایت و صبوری هواداران بیش از هر زمان دیگری نیاز دارد. از همراهی و اتحاد آن‌ها ممنونیم و درخواست می‌کنیم به حواشی توجه ای نداشته باشند و بدانند باشگاه طبق اعلام نیازهایی کادر فنی در نقل و انتقالات نیم‌فصل اقدام می‌کند و توجه به گمانه‌زنی‌ها که اغلب صحت ندارد و شایعه‌ای بیش نیست جز حاشیه و لطمه زدن به تیم ثمر دیگری ندارد.

بدون هیچ پرده‌پوشی تأکید می‌کنیم لیست مازادی داده نشده و سرمربی برای نقل و انتقالات فعلاً فقط جذب مهاجم را خواستار شده‌اند و امیدواریم با پیگیری باشگاه و تصمیم نهایی کادر فنی خط حمله تیم با جذب مهاجم تأثیرگذار و گلزن تقویت شود.

انتهای پیام/4129/

http://ana.ir/i/444005
اظهارات تابش درباره پرسپولیس تعجب برانگیز است

اظهارات تابش درباره پرسپولیس تعجب برانگیز است

هیچ اتهامی به استقلال نزدم/ دلیلی برای محرومیت من وجود ندارد

هیچ اتهامی به استقلال نزدم/ دلیلی برای محرومیت من وجود ندارد

ضعف اصلی کالدرون استفاده بازیکنان در پست‌های غیرتخصصی است

ضعف اصلی کالدرون استفاده بازیکنان در پست‌های غیرتخصصی است

اعتراض انصاری‌فرد به محرومیت کالدرون

اعتراض انصاری‌فرد به محرومیت کالدرون

خبر خوش برای سرخابی‌ها

خبر خوش برای سرخابی‌ها

 سازمان لیگ پیگیر وصول بدهی‌های کارگزار فصل گذشته

سازمان لیگ پیگیر وصول بدهی‌های کارگزار فصل گذشته

در خواست 250 میلیون تومانی مجیدی از استقلال

در خواست 250 میلیون تومانی مجیدی از استقلال

پرسپولیسی‌ها به باشگاه نفت تهران هجوم بردند

پرسپولیسی‌ها به باشگاه نفت تهران هجوم بردند