جمعه  24  آبان  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

قیمت‌گذاری باشگاه‌های سرخابی در صلاحیت سازمان خصوصی‌سازی

دوشنبه 22 مهر 1398 ساعت 10:45
جلسه مدیران وزارت ورزش و جوانان با مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و مدیران بورس و فرابورس برگزار شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و بنا بر اعلام جمشید تقی‌زاده معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان، در راستای اجرای بند سه تبصره 2 قانون بودجه سال 98 به‌منظور واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال جلسه‌ای با حضور مسعود سلطانی‌فر، ریاست سازمان بورس و فرابورس برگزار شده و مقرر شده است که اعضای هیئت مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با محوریت معاونت حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان‌ها باید نسبت به به‌کارگیری یک کارگزار بورس به‌عنوان مشاور جهت پذیرش در فرابورس و تعیین قیمت‌گذاری 5 درصد و برطرف کردن تمامی موانع و مشکلات اقدام کنند.

در این جلسه از معاون سازمان بورس هم دعوت به عمل آمده تا نسبت به معرفی چندین کارگزار مطرح و به نام به اعضا هیئت مدیره دو باشگاه و مدیران عاملان آن دو مجموعه اقدام، پس از مشورت اعضای هیئت مدیره نسبت به عقد قرارداد با آن کارگزار اقدام کنند.

در صورت تبدیل سهام به عام با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده با سازمان خصوصی‌سازی در راستای اصلاح اساسنامه شرکت در حال انجام است. ضروری است هیئت مدیره مصوبه لازم را برای تبدیل سهام به وزارت اعلام تا با تأیید مقررات مصوبه مجمع فوق‌العاده اخذ شود.

هیئت مدیره دو شرکت ثبت به انعقاد قرارداد نهاد مالی با کارگزاران مورد تأیید سازمان بورس و اوراق بهادار با هماهنگی معاونت حقوقی ظرف یک هفته اقدام تا کارگزار بعد از بررسی‌های لازم مدارک و مستندات با تصریح موانع و مشکلات پیشنهاد لازم را ارائه نماید و سپس اقدام لازم را انجام دهد.

قیمت‌گذاری شرکت‌ها چه برند چه شرکت در صلاحیت سازمان خصوصی‌سازی است که این امر مستلزم انعقاد قرارداد با مشاور یا کارگزار است.

انتهای پیام/4048/

http://ana.ir/i/430629
برگزاری جلسه واگذاری سرخابی‌ها

برگزاری جلسه واگذاری سرخابی‌ها

تشکیل جلسه وزیر ورزش با مدیران سازمان بورس و فرابورس برای واگذاری سرخابی‌ها

تشکیل جلسه وزیر ورزش با مدیران سازمان بورس و فرابورس برای واگذاری سرخابی‌ها

غیرممکن بودن حضور سرخابی‌ها در فرابورس

غیرممکن بودن حضور سرخابی‌ها در فرابورس

واگذاری سرخابی‌ها در سال 98 منتفی شد

واگذاری سرخابی‌ها در سال 98 منتفی شد