يكشنبه  28  مهر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

مصاف غول‌های اروپا با ناپولی و دورتموند

سه شنبه 26 شهریور 1398 ساعت 09:20
تیم‌های برتر و مدعی حاضر در لیگ قهرمانان اروپا امشب دیدارهای حساسی را برگزار خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال گروه ورزشی خبرگزاری آنا، مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2020-2019 امشب با برگزاری هشت دیدار در مرحله گروهی آغاز می‌شود که در میان این دیدارها دو مسابقه از جذابیت و حساسیت زیادی برخوردار است.

در ورزشگاه سن پائولو شهر ناپل و از ساعت 23:30 تیم ناپولی میزبان لیورپول است. شاگردان کارلو آنچلوتی در شرایطی از  مدافع عنوان قهرمانی پذیرایی می‌کنند که برتری در این مسابقه گام بلندی برای صعود به‌عنوان صدرنشین گروه E است چرا که دیگر تیم‌های این گروه سالزبورگ اتریش و خنک بلژیک هستند. در مقابل شاگردان یورگن کلوپ که تمامی دیدارهای خود در رقابت‌های این فصل لیگ برتر انگلیس را با پیروزی به پایان رسانده‌اند در این بازی هم به چیزی جز پیروزی فکر نمی‌کنند.

دیگر دیدار مهم امشب لیگ قهرمانان اروپا در گروه F برگزار می‌شود. تیم دورتموند در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک میزبان بارسلونا یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است. شاگردان لوسین فاوره در خانه به دنبال برتری برابر بازیکنان ارنستو والورده هستند و می‌خواهند در گروه مرگ که تیم‌های اینتر ایتالیا و اسلاویا پراگ جمهوری چک قرار دارند با سه امتیاز شب اول را به پایان برسانند. در سمت دیگر زمین بارسلونا که به خاطر مصدومیت لیونل مسی در چهار دیدار اول لالیگا پنج امتیاز از دست داد به دنبال کسب پیروزی است تا گام اول را محکم بردارد.

انتهای پیام/4048/

http://ana.ir/i/415861
مدعیان قهرمانی اروپا حریفان خود را خواهند شناخت

مدعیان قهرمانی اروپا حریفان خود را خواهند شناخت

گزینه جانشینی نیمار مشخص شد

گزینه جانشینی نیمار مشخص شد

سیلی کلوپ و شاگردانش به منچستریونایتد+عکس

سیلی کلوپ و شاگردانش به منچستریونایتد+عکس