دوشنبه  01  مهر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
فتاحی در گفتگو با آنا:

سپاهان هیچ بازی را آسان جلوه نمی‌دهد/ نقش جهان آماده دیدار با ماشین‌سازی خواهد شد

دوشنبه 04 شهریور 1398 ساعت 14:35
سرپرست تیم سپاهان گفت: در هیچ مسابقه‌ای بازی آسانی ندارم و تمامی دیدارهای پیش رو برای سپاهان حکم فینال دارند.

به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال گروه ورزشی خبرگزاری آنا، تیم فوتبال سپاهان نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال را بااقتدار آغاز کرد و توانست شاهین بوشهر را در خانه‌اش با سه گل شکست دهد. این پیروزی زردپوشان اصفهان را در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار داد.

رضا فتاحی در خصوص عوامل موفقیت سپاهان در آغاز لیگ برتر به خبرنگار ورزشی آنا گفت: ما تمرینات را طبق برنامه امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم جلو بردیم. از اول تیر تمرینات شروع شد. سه مرحله اردو پشت سر گذاشتیم. اردوی اول 15 روز در اصفهان بودیم، سپس 10 روز در کردان کرج و در ادامه 10 روز در ترکیه اردو داشتیم. هشت بازی دوستانه برگزار کردیم و آماده بودیم تا 10 مرداد رقابت‌های لیگ برتر آغاز شود.

وی ادامه داد: به خاطر مشکلاتی که ورزشگاه‌های کشور داشت، فدراسیون فوتبال کار خوبی را انجام داد و ورزشگاه‌ها را استاندارد کرد. سعی کردیم با درایت آقای قلعه‌نویی، تیم را در شرایط خوبی حفظ کنیم و با بازیکنان خوبی که داشتیم آماده شروع لیگ برتر شدیم. تمامی بازیکنان با نظر قلعه‌نویی جذب شده‌اند و قطعاً می‌توانند به سپاهان کمک کنند.

سرپرست تیم سپاهان خاطرنشان کرد: در دیدار مقابل شاهین بوشهر، نمایش خوبی را ارائه کردیم و توانستیم به سه امتیاز خارج از خانه دست پیدا کنیم. این پیروزی گام اول سپاهان برای رسیدن به اهدافی که پیش رو دارد، بود. 29 بازی تا پایان رقابت‌های لیگ برتر باقی مانده که تمامی بازی‌ها حکم فینال را دارد و ما فقط تا قبل از شروع تمرین برای بازی هر هفته فرصت خوشحالی داریم.

وی تأکید کرد: سپاهان باید در سه جبهه بجنگد. ما هفته به هفته پیش می‌رویم. باید در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا همانند لیگ برتر موفق باشیم. هیچ بازی را آسان جلوه نمی‌دهیم چون تمامی تیم‌هایی که با آن‌ها بازی داریم با برنامه بازی می‌کنند و هدفشان شکست سپاهان است.

فتاحی یادآور شد: این هفته بازی بسیار مهمی با ماشین‌سازی داریم. تیمی که هفته گذشته استقلال را شکست داد. ماشین‌سازی رقیبی قابل احترام است. سرمربی این تیم رسول خطیبی است که چندین سال در سپاهان بازی کرد و از گلزنان برتر تاریخ باشگاه است. سعی می‌کنیم با ارائه یک بازی مناسب در این بازی نیز سربلند شویم.

وی در پایان در مورد شرایط مالی مساعد باشگاه سپاهان می‌گوید: باشگاه ما طبق قانون‌مداری که دارد پیش می‌رود. قراردادی با شرکت فولاد مبارکه سپاهان داریم و جا دارد از آقای عظیمیان مدیرعامل کارخانه فولاد مبارکه و اعضای هیئت‌مدیره تشکر کنم. همچنین از شخص مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان که باعث شد تا کلیه بازیکنان با باشگاه تسویه‌حساب کنند و پیش‌قرارداد فصل جدید را هم پرداخت کرد. باشگاه سپاهان به قراردادی که بسته متعهد است و بازیکنان و دیگر اعضای تیم بدون دغدغه مالی به دنبال موفقیت هستند.

فتاحی در مورد زمان آماده‌سازی ورزشگاه نقش جهان گفت: مدیران ورزشگاه اعلام کرده‌اند تا فردا نقش جهان به طور کامل آماده برگزاری رقابت‌های فوتبال می‌شود و هواداران می‌توانند برای تشویق تیمشان به ورزشگاه بیایند.

انتهای پیام/4048/پ

http://ana.ir/i/412152
زمان بازی سپاهان تغییر نکرد

زمان بازی سپاهان تغییر نکرد

نقش جهان آماده برگزاری مسابقه است/ در هفته اول هیچ ورزشگاهی آمادگی نداشت

نقش جهان آماده برگزاری مسابقه است/ در هفته اول هیچ ورزشگاهی آمادگی نداشت

برتری تشخیص ویلموتس بر کرانچار و مجیدی+عکس

برتری تشخیص ویلموتس بر کرانچار و مجیدی+عکس

صدرنشینی سپاهان در لیگ برتر با درخشش بازیکن سابق استقلال

صدرنشینی سپاهان در لیگ برتر با درخشش بازیکن سابق استقلال

اعلام محل برگزاری چند دیدار از هفته اول لیگ برتر و تغییر زمان یک بازی

اعلام محل برگزاری چند دیدار از هفته اول لیگ برتر و تغییر زمان یک بازی

تأخیر 24 ساعته دیدار شاهین بوشهر و سپاهان!

تأخیر 24 ساعته دیدار شاهین بوشهر و سپاهان!

ستاره‌ای استقلالی که سپاهانی شد

ستاره‌ای استقلالی که سپاهانی شد