جمعه  15  آذر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در پی انتشار خبر توقیف نشان تجاری

دوشنبه 24 تیر 1398 ساعت 17:14
باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای تأکید کرد جلوگیری از ایجاد اختلال در برنامه‌های آماده‌سازی تیم اولویت است، ضمن آن که حل و فصل مواردی هم‌چون نشان تجاری از خواسته‌های باشگاه است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، در پی انتشار خبر توقیف نشان تجاری باشگاه، با صدور اطلاعیه‌ای ضمن اعلام تمکین برابر احکام صادره قضایی تأکید کرد؛ انجام هزینه‌های جاری و جلوگیری از ایجاد اختلال در برنامه‌های آماده‌سازی تیم و پرداخت‌های ضروری به بازیکنان و جذب سرمربی در اولویت قرار دارد. ضمن آن که حل و فصل چنین مواردی از خواسته‌های باشگاه است.

در این اطلاعیه آمده است: در پی انتشار خبر مربوط به توقیف نشان تجاری باشگاه پرسپولیس به اطلاع هواداران عزیز و رسانه‌های محترم می‌رساند؛ مشکلات ناشی از بدهی‌های گذشته برای پرسپولیس مطلب تازه‌ای نیست و این باشگاه همواره با یاری و حمایت هوادارانش، از مصایب این‌گونه گذشته است. درباره مورد پیش آمده اخیر هم به اطلاع می‌رساند؛ باشگاه پرسپولیس در زمان مدیریت سردار محمد رویانیان از سردار ایزدبین مبلغ 60 هزار یورو دریافت کرد. در اسناد مالی و اعتباری باشگاه، درباره نحوه هزینه کردن این مبلغ در آن زمان، سندی موجود نیست و طبعاً نمی‌توانیم درباره این که مبلغ فوق به چه منظور دریافت و کجا هزینه شده است؛ اطلاعاتی ارایه کنیم. با این وجود، نظر به این که باشگاه پرسپولیس خود را موظف به تمکین برابر احکام قضایی می‌داند؛ بازپرداخت این مبلغ را می‌پذیرد. هم‌چنین مواجهه باشگاه با چنین مشکلی‌، پیش از این نیز به اطلاع هواداران عزیز رسیده بود. در این ارتباط برای حل مشکل، اقدام‌هایی نیز صورت گرفت. برای هواداران عزیز و رسانه‌های محترم نکته پنهانی نیست که باشگاه با بدهی‌های انباشته از گذشته و فشارهای مالی روبه‌رو است. باشگاه در راستای حل مشکل، جلساتی را با طلب‌کار تشکیل داد. در جریان این جلسات مقرر شد بدهی فوق در 6 قسط به ایشان عودت داده شود. قسط اول نیز پرداخت شد ولی با توجه به مشکلات و ضرورت‌های مالی، پرداخت اقساط بعدی ممکن نگردید. اولویت باشگاه به ناچار رسیدگی به هزینه‌های جاری از قبیل به خدمت گرفتن کادر فنی جدید، پرداخت مطالبات بازیکنان و عقد قرارداد با بازیکنان جدید یا نفراتی است که باید با آن ها تمدید می‌شد تا اخلالی در روند آماده‌سازی تیم ایجاد نشود که همواره خواسته هواداران هم بوده است. باشگاه ناگزیر از انجام این هزینه‌ها در موعد زمانی مشخص است. پرسپولیس در شرایط فعلی نیاز به آرامش و تمرکز روی اهداف خود دارد که همانا ادامه موفقیت‌ها است تا موجب شادی هواداران و رونق فوتبال کشور باشد. در این بین، بعضی به بهانه‌های گوناگون از جمله بدهی‌های گذشته به باشگاه فشار می‌آورند و طبیعی است که چنین حاشیه‌هایی هم بروز پیدا کند. با این وجود باشگاه پرسپولیس با قدرت هرچه تمام‌تر به کار و تلاش خود ادامه می‌دهد. قطعاً حل و فصل چنین مواردی از خواسته‌های باشگاه است ولی همان‌طور‌که اعلام شد نمی‌توانیم اجازه اختلال در کار تیم و روند آماده‌سازی آن را بدهیم.

انتهای پیام/4051/4127/

http://ana.ir/i/404767
 بازیکنان پرسپولیس برابر یکدیگر صف‌آرایی کردند

بازیکنان پرسپولیس برابر یکدیگر صف‌آرایی کردند

بازی تدارکاتی پرسپولیس به‌دلیل مه شدید لغو شد

بازی تدارکاتی پرسپولیس به‌دلیل مه شدید لغو شد

در تیم من بهترین‌ها شانس بازی دارند

در تیم من بهترین‌ها شانس بازی دارند

برای قهرمان‌ شدن به اهواز آمده‌ایم

برای قهرمان‌ شدن به اهواز آمده‌ایم

جدال سپیدرود برای بقا در لیگ/ تلاش تراکتور برای صدرنشینی

جدال سپیدرود برای بقا در لیگ/ تلاش تراکتور برای صدرنشینی

ترکیب سپیدرود مقابل پرسپولیس مشخص شد

ترکیب سپیدرود مقابل پرسپولیس مشخص شد

کاپیتان سپیدرود مقابل پرسپولیس غایب خواهد بود

کاپیتان سپیدرود مقابل پرسپولیس غایب خواهد بود