جمعه  29  شهریور  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

محسن یوسفی : برنامه‌های پدیده به هم ریخت/ سایپا تیم خوب و پرمهره‌ای است

سه شنبه 20 مرداد 1394 ساعت 12:44
بازیکن تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: در 2 هفته گذشته جدا از نتایجی که حاصل شد، بازی زیبایی ارائه کردیم و از کیفیت فنی خوبی برخورداریم.

محسن یوسفی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی آنا، در خصوص شرایط کلی تیم فوتبال پدیده در 2 هفته ابتدایی لیگ برتر گفت: «در کل باید بگویم که در 2 بازی گذشته مقابل پرسپولیس و فولاد، از کیفیت فنی خوبی برخوردار بودیم و بازی‌های زیبایی ارائه کردیم، اما نباید فراموش کنیم که حق ما از این 2 بازی حداقل 4 امتیاز بود که متاسفانه با اشتباهات داوری و گل آفسایدی که رقم خورد این فرصت را از دست دادیم.»

وی افزود: «جدا از مسائل فنی تیمی، باید روی نتیجه نیز کار کنیم و به نتایجی که می‌خواهیم هم دست یابیم. شاید برنامه‌هایی که داشتیم با نرسیدن به 4 امتیاز به هم ریخت اما از بازی با سایپا در هفته جاری، باید تلاش خود را برای رسیدن به امتیازات مورد نظر بیشتر کنیم.»

یوسفی در خصوص بازی این هفته تیمش در برابر سایپا تصریح کرد: «تیم سایپا تیم خوب، باثبات و پرمهره‌ای است، اما پدیده هم قطعا برای کسب امتیاز از خانه حریف پای به میدان رقابت می‌گذارد. با توجه به شرایط فنی تیم پدیده به آینده و کسب نتیجه امید زیادی دارم. فکر می‌کنم فوتبال زیبایی را بین پدیده و سایپا شاهد باشیم.»

وی در پایان در رابطه با شرایط بدنی خودش گفت: «همه چیز خوب پیش می‌رود و از خوشبختانه از آمادگی خوبی برخوردارم، امیدوارم بتوانم برای تیمم مثمرثمر باشم.»

http://ana.ir/i/32661