چهارشنبه  01  آبان  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
بررسی لیگ جزیره؛

چهار بازیکنی که قصد جدایی از تیم‌هایشان را دارند

جمعه 19 مرداد 1397 ساعت 00:54
چهار بازیکن در لیگ انگلیس به دنبال این هستند که به هر قیمتی شده از تیم‌های فعلی خود جدا شوند و به تیم‌های دیگر ملحق شوند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، در حالی که شمارش معکوس برای بسته‌شدنِ پنجره نقل و انتقالات در لیگ انگلیس آغاز شده با این حال چند بازیکن به دنبال جدایی از تیم‌هایشان هستند.

توبی آلدروایرلد‌، بازیکن تیم تاتنهام یکی از ستاره‌های بزرگ است که می‎خواهد تیمش را ترک کند. پیشنهاد منچستریونایتد این بازیکن را وسوسه کرده و او به دنبال جدایی از تیمش است.

لوریس کاریوس دروازه‎بان لیورپول که در فینال لیگ قهرمانان با اشتباهات خود قهرمانی را از تیمش گرفت به دنبال جدایی است.

یکی دیگر از ستارگانی که به دنبال ترک تیمش است آنتونی مارسیال است. این بازیکن منچستریونایتد گویا با مورینیو رابطه خوبی ندارد. از طرفی او در 25 جولای به مناسبت تولد فرزندش از مورینیو مرخصی گرفته و اردوی منچستریونایتد را ترک کرد تا در هنگام زایمان کنار همسرش باشد. او که قرار بوده مدت کوتاهی در کنار خانواده‌اش باشد در مدت طولانی به اردوها بازنگشت و همین موضوع هم باعث ناراحتی مورینتو شد. مارسیال هم البته در صفحه رسمی خود با انتشار یک پست مدعی شد خانواده‌اش برای او در اولویت است.‌ اخبار زیادی در مورد جدایی مارسیال شنیده می‌شود و با توجه به رابطه نه چندان خوب او و مورینیو، احتمال زیاد او قصد جدایی از این تیم را دارد.

پل پوگبا ستاره فرانسوی منچستریونایتد در جام جهانی خوش درخشید و به همگان نشان داد چرا تیم انگلستان برای خرید او 89.3 میلیون یورو پرداخت کرده است، حالا پوگبا در حالی که عملکرد موفقی داشته به دنبال جدایی از تیمش است.

انتهای پیام/4057/

http://ana.ir/i/302658
چلسی و یوونتوس به دنبال جذب ستاره فرانسوی شیاطین سرخ

چلسی و یوونتوس به دنبال جذب ستاره فرانسوی شیاطین سرخ