يكشنبه  26  آبان  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد به آنا خبر داد؛

حضور ماشین‌سازی در لیگ برتر فوتبال با نام گسترش فولاد

يكشنبه 13 خرداد 1397 ساعت 12:55
مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد گفت: فصل آینده تیم ماشین‌سازی با نام گسترش فولاد در لیگ برتر فوتبال حضور پیدا می‌کند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، با اعلام هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز، امتیاز لیگ برتری این باشگاه در حال انتقال به تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز است و فصل آینده این تیم به جای گسترشی‌ها در لیگ برتر حضور پیدا خواهد کرد.

وی در این خصوص به خبرنگار آنا، گفت: «در حال انجام یک پروسه قانونی هستیم. با توجه به اینکه زنوزی مالک هر سه باشگاه است و هلدینگ در اختیار دارد، به صورت قانونی می‌تواند اسامی دو تیم را روی کاغذ تغییر دهد. فصل آینده ماشین‌سازی با نام گسترش فولاد در لیگ برتر بازی می کند و گسترش فولاد هم با نام ماشین‌سازی در لیگ دسته اول آزادگان به مصاف حریفانش می رود.»

نصیرزاده ادامه داد: «هیچ بازیکنی از دو تیم جابه‌جا نمی شوند و قرار نیست تیم‌ها لطمه‌ای بخورند. هر دو تلاش خواهند کرد تا در لیگی که در آن حضور دارند، بهترین نتایج را بگیرند و باعث شادی هواداران تبریزی شوند.»

وی در مورد اینکه فصل آینده از میان ماشین‌سازی و گسترش فولاد در کدام تیم مدیرعامل خواهد بود، تصریح کرد: «معلوم نیست چه اتفاقی می‌افتد. قرارداد من با گسترش فولاد یک ساله بود و الان به پایان رسیده است. بعد از تعطیلات با مالک باشگاه‌ها جلساتی را برگزار خواهم کرد تا بتوانم تصمیم نهایی را بگیرم.»

نصیرزاده در خصوص اینکه علت تغییر گسترش فولاد و ماشین‌سازی به دلیل پرطرفدارتر بودن تیم ماشین‌سازی بوده است، بیان کرد: «این موضوع هم شاید عاملی بوده که این تغییر صورت گرفته است. به صورت کلی جابه‌جایی بوده که با نظر مالک باشگاه‌ها انجام شده و قطعا برای رشد فوتبال تبریز بوده است.»

http://ana.ir/i/284819
هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل ماشین‌سازی شد

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل ماشین‌سازی شد

از زحمات نصیرزاده تشکر می‌کنیم

از زحمات نصیرزاده تشکر می‌کنیم