چهارشنبه  02  بهمن  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

کامرانی‌فر: تمام تصمیمات داور بازی سپاهان -نفت درست و اخراج دایی قانونی بود

جمعه 10 دی 1395 ساعت 22:14
رئیس دپارتمان داوری گفت: تمام تصمیمات داور مسابقه سپاهان و نفت مطابق با نص صریح قانون بود و جا دارد به تیم داوری این مسابقه تبریک بگویم.

به گزارش گروه ورزشی آنااز سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حسن کامرانی‌فر درباره بازی سپاهان - نفت تهران و داوری این دیدار که بر عهده موعود بنیادی‌فر بود، گفت: «بازی سپاهان - نفت تهران به دقت مورد ارزیابی دپارتمان داوران قرار گرفت و باید بگویم تمام تصمیمات داور مسابقه مطابق با نص صریح قانون بود و جا دارد به تیم داوری این مسابقه تبریک بگویم که 100 دقیقه تسلیم فشار جو بیرونی نشده و روز پر فروغی را برای جامعه داوری رقم زدند.»

وی ادامه داد: «پنالتی برای تیم نفت به درستی اعلام شد، زیرا دروازه‌بان سپاهان با خروج خود با بی‌پروایی مرتکب خطا شد، اما چون رقابت بر سر تصاحب توپ بین دروازه‌بان سپاهان و مهاجم نفت اتفاق افتاد، طبق قانون جدید فیفا اخطار برای دروازه‌بان تیم سپاهان کافی بود. همچنین اخطار دوم بازیکن تیم نفت به علت جلوگیری از حمله حریف به درستی داده شد. پنالتی تیم سپاهان نیز به علت پشت پا زدن مدافع تیم نفت به درستی اعلام شد و داور کاملاً به صحنه نزدیک بود.»

رئیس دپارتمان داوری خاطرنشان کرد: «سرمربی محترم تیم نفت به دلیل اعتراض مکرر و ورود به زمین با تصمیم درست تیم داوری از محوطه فنی اخراج شد و اخراج مدافع تیم سپاهان به علت زدن ضربه سر به صورت مهاجم نفت، کاملاً قانونی بود. مهاجم تیم نفت هم به علت تأخیر در شروع مجدد بازی در این صحنه کارت زرد گرفت که چون کارت زرد دوم بود به درستی اخراج شد.»

http://ana.ir/i/146909
کیمیا از شرایطش راضی است و قصد بازگشت به کشور را ندارد/ برای مهاجرت، از قبل تصمیم گرفته بود/ با مواضعش علیه جمهوری اسلامی کاری ندارم!
گزینه نهایی سرمربیگری تیم ملی فوتبال مشخص شد
سرمربیگری دایی را در تیم ملی تکذیب می‌کنم/ اعتبار لیگ قهرمانان به حضور تیم‌های ایرانی است
متأسفانه ارتباطی بین سیستم دفاعی کشور با جامعه دانشگاهی وجود ندارد/ قرار بود دانشگاه تهران نظرش را درباره تحقیقات ما اعلام کند؛ چه شد؟/ چرا نیروهای مسلح نگران پذیرش حمله سایبری هستند؟
آخرین قیمت طلا، سکه و ارز در سه‌شنبه 1 بهمن 98/ کاهش 16 هزارتومانی قیمت سکه
سرمای شدید، کشور را فرا می‌گیرد/ کاهش 10 درجه‌ای دمای هوا
آخرین قیمت‌ جهانی طلا و نفت در سه‌شنبه 1 بهمن 98/ افزایش قیمت هر انس طلا در آمریکا
جدیدترین جزئیات نحوه دریافت رمز دوم پویا/ مرحله دوم حذف رمز دوم ایستا آغاز شد
بررسی پشت‌پرده دلایل افزایش فشارها به مجمع تشخیص برای تصویب لوایح FATF + فیلم
یارانه هر نفر به 75 هزار تومان افزایش یابد