سه شنبه  21  آبان  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

پایان فیلمبرداری «آن دیگری» و آغاز تدوین برای حضور در جشنواره فیلم فجر

يكشنبه 21 مهر 1398 ساعت 15:49
با پایان فیلمبرداری فیلم سینمایی «آن دیگری»، اميررضا پورعباس کار تدوین این فیلم را برای حضور در جشنواره فیلم فجر آغاز کرد.

فرشيد فاتحی تهيه كننده فيلم سينمايی «آن ديگری» در گفتگو با خبرنگار حوزه سینمای گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا از پایان فیلمبرداری این اثر خبر داد و گفت: فيلم نامه توسط پارسا حسينی نوشته شده و امير توكلی كارگردانی اين فيلم را به عهده دارد.

وی افزود: با پایان یافتن فیلمبرداری اين فيلم پس  از 35 روز و در ده لوکیشن، کار در مرحله تدوين است.

فاتحی در مورد مضمون این فیلم گفت: اين فيلم مضمونی كاملاً اجتماعی دارد و به معضلات و مشكلات يك قشر خاص از جامعه می پردازد. در واقع فیلم برپایه یک استاد دانشگاه جوان از خانواده ای در قشر ضعیف است که درگیر مشکلات خانوادگی مختلفی است. از جمله برادرش که درگیر یک بیماری خاص است و برای گذراندن امورات زندگی مجبور به مسافرکشی هم هست و....

 به گفته فاتحی این فیلم در روزهای آینده روند آماده‌سازی حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر طی خواهد کرد. 

بازيگران اصلی فيلم عبارتند از: امين زندگانی، سيروس ميمنت، مينا وحيد، كسری ذوالفقاری، مهری آل‌آقا و با حضور افتخاری نسيم ادبی. همچنين بازيگران تئاتری همچون مهتاب امين، صبا عبدالملكی، محمد يزدانی، مهدی روشن، نارسيس كهرام نیز در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند. 

كار تدوين این  فيلم بر عهده اميررضا پورعباس است که از تدوین گران شناخته شده سینما و تلویزیون محسوب می‌شود. در کارنامه کاری پورعباس مجموعه‌های تلویزیونی همچون کوچه اقاقیا، پریا، زیرتیغ و آشپزباشی نیز دیده میشود. او همچنن تدوین فیلم سینمایی «سمفونی نهم» محمدرضا هنرمند را نیز به عهده داشته است که سال گذشته در جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد و در آستانه اکران قرار دارد.

ديگر عوامل فيلم نيز عبارتند از : مدير فيلم برداری: مهدی افشار، دستیار اول کارگردان سجاد نوبهاری مدير برنامه ريزی: مژگان طباطبايی، مدير صدا برداری :سيروس عابدينی طراح صحنه و لباس :منصور بستانی و هدی منصور فلاح، طراح گريم :مرسده ميلانی، مدير توليد :بهروز پناهی، طراح بدلكاری :محمد رضا جنگی، آهنگساز: وحيد مهراد، عکاس: حمیدرضا بازاری.ناربه حاتم زاده، فیلمبردار پشت صحنه: حمیدرضا بازاری.

انتهای پیام/4104/

http://ana.ir/i/430541
جشنواره 38 فیلم فجر فراخوان داد

جشنواره 38 فیلم فجر فراخوان داد

سمفونی نهم آبان ماه اکران می‌شود

سمفونی نهم آبان ماه اکران می‌شود

سمفونی نهم و یلدا مجوز نمایش گرفتند

سمفونی نهم و یلدا مجوز نمایش گرفتند

پایان فیلمبرداری یک روایت سینمایی از دنیای برزخ

پایان فیلمبرداری یک روایت سینمایی از دنیای برزخ

می‌خواستم در مضمون و ساختار، تجربه‌ای جدید داشته باشم

می‌خواستم در مضمون و ساختار، تجربه‌ای جدید داشته باشم

هنرمند پس از 17سال  با «سمفونی نهم» به جشنواره باز می‌گردد

هنرمند پس از 17سال با «سمفونی نهم» به جشنواره باز می‌گردد

پیش‌تولید فیلم «سمفونی نهم» آغاز شد

پیش‌تولید فیلم «سمفونی نهم» آغاز شد