سه شنبه  08  بهمن  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
آنا گزارش می‌دهد؛

اجرای سینا سرلک در تهران پس از 10 سال/ از اشاره کنایه آمیز به صحبت‌های رئیس جمهور تا گلایه از وضعیت مافیای موسیقی +تصاویر و ویدیوی اختصاصی

کنسرت سینا سرلک پس از 10 سال در تهران برگزار شد. موضوعی که این خواننده علتش را اعتماد نکردن به افراد مختلف برای برگزاری کنسرت و اجرا در شهر تهران بیان کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه موسیقی گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، کنسرت سینا سرلک با حضور جمع زیادی از طرفداران و مشتاقان وی، پنج شنبه شب 14 آذر، در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

نکته حائز اهمیت این کنسرت، اجرای سرلک پس از 10 سال در تهران بود، موضوعی که این خواننده علتش را اعتماد نکردن به افراد مختلف برای برگزاری کنسرت و اجرا در شهر تهران بیان کرد. در ادامه گزارشی کوتاه از حضور خبرنگار خبرگزاری آنا در سانس اول این کنسرت آمده است.

مراسم با تاخیری حدود نیم ساعته آغاز شد که متاسفانه دیگر به امری عادی تبدیل شده است. سرآغاز برنامه ها ویدئو کلیپ هایی از کنسرت های سینا سرلک در شهرهای الیگودرز و اهواز پخش شد. پس از آن و در میان تشویق حاضران، گروه نوازندگان به همراهی سینا سرلک به روی صحنه آمده و بدون هیچ حرف پیش و پسی به اجرای قطعه جان منی پرداختند.

کنسرت سینا سرلک

برابر اعلام موسسه فرهنگی هنری هفت باغ که مسئولیت اجرای این کنسرت را بر عهده داشت بنا بود در این برنامه قطعات «جان منی» ، «چشمهای آبی» ، «ماه خجالتی» ، «عشق» ، «چه کنم» ، «زیبای خواب آلوده» ، «رویا» ، «زیر سقف دودی» ، «این چه حالیست» ، «پیلوت» ، «بار الها» ، «کجایی نگارم» ، «کلاغ» ، «ایرانی تبار» و «بیگانه» در این کنسرت اجرا شوند که بنا بر کم بودن زمان و نزدیک شدن به آغاز سانس بعدی برخی از این قطعات بر روی صحنه اجرا نشد.

برابر اعلام موسسه هفت باغ اسامی گروه نوازدگان این کنسرت به شرح زیر بود؛ هومن آزما، حمید بهروزی نیا، محمدامین عطایی، شایان فرهادی، مهراد مقصودی، مهران عیسی نژاد، فرید الهی، سینا عبداللهی، ماکان یعقوبی، بهار فلسفی، صبا صفری و علی آقاجانی. اما نکته ای که به چشم می آمد این بود که روی صحنه هیچ بانویی در بین افراد گروه نوازندگان حضور نداشت و تمامی این افراد را مردان تشکیل می دادند.

کنسرت سینا سرلک

کدام هنرمندان و ورزشکاران به کنسرت سرلک آمدند؟

سینا سرلک در بین قطعات با نام بردن از هنرمندان و ورزشکاران حاضر در سالن، از آنها قدردانی می کرد. از جمله این افراد می توان  به اسامی زیر اشاره کرد؛ علی فرهنگی، بازیگر سریال مانکن، پدرام کشتکار آهنگساز، حمیدرضا صمدی شاعر، سعید رضایی آهنگساز، محمد رضا تهرانی و لاله صدیق از قهرمانان اتومبیل رانی، یاسر امیری شاعر، حسین زاده مدیرکل نمایشگاه بین المللی، محمدرضا مصباح تهیه کننده سینما و آیدین خطایی از قوی ترین مردان ایران.

کنسرت سینا سرلک

90 درصد موسیقی‌های فعلی ایران یکی از یکی بدتر است

سینا سرلک پس از اجرای یکی دو قطعه با اشاره به انتساب جدید الهیاری فومنی مدیرکل جدید موسیقی وزارت ارشاد از او به عنوان فردی که جلوی مافیا بازی در موسیقی را می گیرد یاد کرد.

سرلک با اشاره به اینکه مافیا موسیقی ایران و سلیقه مردم را عوض کرده است، گفت: نمی خواهم با گفتن یک سری حرفها موسیقی خودم را تایید کنم ولی 90 درصد موسیقی هایی که در ایران می شنویم یکی از یکی بدتر است و مناسب نیست.

کنسرت سینا سرلک

صحبت های سرلک که با تشویق حضار همراه شد، باز هم ادامه پیدا کرد و وی گفت: فضای کار من دلالی نیست و فضای موسیقی است. رک می گویم چون ما لرها رک هستیم. که این صحبت ها هم باز با تشویق حضار همراه شد.

شوخی جالب سرلک با صحبت‌های رئیس جمهور

سینا سرلک در ادامه سانس اول کنسرت خود با بیان اینکه زندگی کردن با هنرمندان مشکل است چون همیشه یا در حال تمرین هستند یا سفرهای کاری، از همسر خود که در سالن حضار بود تشکر و قدردانی کرد و به نبودن دو دخترش در سالن اشاره کرد که بخاطر مشکلی نتوانستند در برنامه حاضر باشند.

کنسرت سینا سرلک

در این زمان وی با کنایه گفت: من تا امروز بعد از ظهر نمی دانستم که کنسرت دارم و تازه ساعت 4 فهمیدم کنسرت من امشب است. این صحبت سرلک که به نوعی کنایه ای به اظهارات رئیس جمهور در خصوص بی اطلاعی از سهمیه بندی بنزین بود با خنده و البته تشویق متفاوت و بسیار حضار سالن همراه شد.

وضعیت  بد صدای سالن میلاد

با اینکه مطالب متعددی درباره نامناسب بودن سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برای اجرای کنسرت پیش از این بیان شده، اما باز هم شاهد برگزاری اجرای بسیاری از هنرمندان در این مجموعه هستیم.

کنسرت سینا سرلک

سالن میلاد برای برگزاری همایش ساخته شده و به لحاظ آکوستیک طوری نیست که بتوان صدای مطلوبی از یک کنسرت برای مخاطب داشته باشد. کما اینکه در زمان های زیادی از کنسرت سینا سرلک، صدای خواننده به زحمت شنیده می شد و در مقابل صدای برخی از سازها به صورت گوشخراش و بیش از حد بلند به گوش می رسید. امید که بیش از پیش به این مطلب توجه شود تا مردمی که در این وضعیت اقتصادی برای لذت بردن از موسیقی، بلیط کنسرت می خرند بتوانند بهترین کیفیت صدا را دریافت کنند.


در پایان بخشی از اجرای زنده قطعه «زیر سقف دودی» که بدون موسیقی توسط سینا سرلک اجرا شد، قابل مشاهده است. گفتنی است سرلک در خلال کنسرت خود اجازه هرگونه تصویربرداری و فیلمبرداری از این کنسرت را  داده بود.

انتهای پیام/4139/

http://ana.ir/i/448821
بیوگرافی و فعالیت های هنری تورج شعبانخانی

بیوگرافی و فعالیت های هنری تورج شعبانخانی

آخرین قسمت از حوالی پاییز امشب روی آنتن می‌رود

آخرین قسمت از حوالی پاییز امشب روی آنتن می‌رود

سومین قطعه سینا سرلک برای «حوالی پاییز» منتشر شد

سومین قطعه سینا سرلک برای «حوالی پاییز» منتشر شد

معرکه عشقِ «سینا سرلک» در حوالی پاییز+فیلم

معرکه عشقِ «سینا سرلک» در حوالی پاییز+فیلم

رونمایی از نماهنگ «حوالی پاییز» با صدای سینا سرلک

رونمایی از نماهنگ «حوالی پاییز» با صدای سینا سرلک

حکایت عجیب معلم‌ها با آقای حکایتی در «هزار داستان»

حکایت عجیب معلم‌ها با آقای حکایتی در «هزار داستان»

قطعه موسیقی سینا سرلک برای «هزار دستان» + دانلود

قطعه موسیقی سینا سرلک برای «هزار دستان» + دانلود

 سینا سرلک پس از جدایی از «شهرزاد» به «هزار داستان» پیوست

سینا سرلک پس از جدایی از «شهرزاد» به «هزار داستان» پیوست

واکنش سینا سرلک به حذف صدایش در سریال «شهرزاد»

واکنش سینا سرلک به حذف صدایش در سریال «شهرزاد»

پخش احساسی‌ترین سکانس «شهرزاد» با صدای خواننده مطرح

پخش احساسی‌ترین سکانس «شهرزاد» با صدای خواننده مطرح