يكشنبه  28  مهر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

فرهنگسرای نیاوران میزبان سومین نمایشگاه «ابژه» 

آیین گشایش سومین نمایشگاه «ابژه» جمعه 19 مهرماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا از روابط عمومی بنیاد آفرینش‎های هنری نیاوران، آیین گشایش سومین نمایشگاه «ابژه» روز جمعه 19 مهرماه در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

موضوع این نمایشگاه «احجام کاربردی از سنگ ایرانی، میز و حجم کوچک کاربردی» است. در سومین رویداد ابژه، همچون گذشته از طراحان، هنرمندان مجسمه‌ساز دعوت شده تا با هنر و اندیشه خود برای این پرسش پاسخی بیابند: «چگونه یک شی مانند میز می‎تواند به مرکز تجمع افراد و پایگاهی برای گذراندن ساعت‎های طولانی و فعالیت‎های مشترک تبدیل شود؟» در این نمایشگاه همچنین آثاری از میان آثار کارگاه آموزشی برگزار شده با همین موضوع در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفت.

سومین نمایشگاه «ابژه» با هدف تمرکز و کشف پتانسیل‎های موجود در مواد، بر متریال سنگ متمرکز شده و از طراحان خواسته شده است تا با فکر کردن به این متریال و بحث و نقد پیرامون آن، حوزه طراحی محصول را به تحرک بیشتر وا دارند.

تعامل انسانی از موضوعات اصلی این نمایشگاه است که کیوریتوری آن بر عهده الناز طهرانی است. تلاش دست‌اندرکاران این نمایشگاه توجه به موضوعات اجتماعی روز است چرا که ابژه معتقد است بی‌تفاوتی به زندگی اجتماعی به‌ویژه در زمانه پیچیده و چندوجهی کنونی به انزوای حوزه طراحی منجر خواهد شد.

طراحی پوستر این نمایشگاه را استوديو ٤*٣، محسن وليحی انجام داده است. نمایشگاه «ابژه» از 19 تا 26 مهرماه در گالری شماره یک فرهنگسرای نیاوران برپاست. علاقمندان می‎توانند جهت بازدید از نمایشگاه در روزهای عادی از ساعت 10 تا 20 و در روزهای تعطیل از ساعت 14 تا 20 به فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.

انتهای پیام/4072/

http://ana.ir/i/429444
آثار آلفرد نیومن در فرهنگسرای نیاوران بررسی می‌شود

آثار آلفرد نیومن در فرهنگسرای نیاوران بررسی می‌شود

حسین علیزاده دست‌نویس«نی‌نوا» را به موزه موسیقی اهدا کرد

حسین علیزاده دست‌نویس«نی‌نوا» را به موزه موسیقی اهدا کرد

بررسی آثار موسیقی فیلم اِریش ولفگانگ کُرنگُلد در نیاوران

بررسی آثار موسیقی فیلم اِریش ولفگانگ کُرنگُلد در نیاوران