چهارشنبه  27  شهریور  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
محسن تنابنده مطرح کرد:

اضافه شدن چند بازیگر چهره به فصل ششم پایتخت/ قصه‌محور شده‌ایم

پنجشنبه 31 مرداد 1398 ساعت 19:25
طراح و سرپرست نویسندگان سریال پایتخت از اضافه شدن چند بازیگر چهره به فصل ششم این مجموعه تلویزیونی خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، فریدون جیرانی در دومین مجله اینترنتی "کافه آپارات" به گفتگو با محسن تنابنده، نویسنده و کارگردان فیلم "قسم" پرداخته است. تنابنده در بخشی از این گفتگو به توضیحاتی در رابطه با پایتخت ۶ می‌پردازد.

محسن تنابنده در بخشی از این گفتگو به توضیحاتی در رابطه با سریال پایتخت ۶ پرداخت و ضمن بیان اینکه هیچ‌کس خشایار الوند نمی‌شود، گفت: برای سریال پایتخت واقعا هیچ‌کس خشایار الوند نمی‌شود. چراکه او با همه شرایطی که داشتیم و به نوعی بارها داستان را عوض می‌کردیم، حاضر می‌شد بازنویسی کند.

طراح و سرپرست نویسندگان سریال پایتخت ادامه داد: به شخصه تا روز پلان گرفتن بارها همه چیز را به هم می‌ریزم و او با این اخلاق من کنار آمده بود. هیچ‌کس به این کیفیت نمی‌توانست کار را دربیاورد. آدم‌های سریال خیلی برایش وضوح داشتند و کسی نمی‌تواند جای او را پر کند. الان دوست عزیزی به نام آرش عباسی که از نویسندگان خوب تئاتر بوده کنارمان است و به نوعی در حال پیدا کردن فازهای یکدیگر هستیم.

وی در ادامه در رابطه با قصه پایتخت ۶ توضیح داد: به نوعی سریال پایتخت در هر سری خود تغییراتی داشته و در فضای جدیدی روایت شده است. یکی از منتقدان می‌گفت کارتان راحت است، اما اتفاقا این نقطه‌ای است که شاید شما زمین بخورید.

طراح و سرپرست نویسندگان سریال پایتخت افزود: سری ششم پایتخت قصه‌محور بوده و تمام آدم‌ها برای خود قصه‌های مجزایی دارند که باز به هم ربط پیدا می‌کنند. در این فصل مهران احمدی به داستان برگشته و علیرضا خمسه که کاپیتان تیم و حرفه‌ای‌ترین بود، به دلیل ناتوانی ما که دیگر نتوانستیم او را تعریف کنیم، از ما جدا شده است.

تنابنده بیان کرد: یقینا بازیگران جدیدی به کار اضافه خواهند شد. به نوعی چند چهره به نام به سری ششم پایتخت اضافه می‌شوند.

انتهای پیام/۴۰۷۲/

http://ana.ir/i/411757
مازیار فلاحی برای «ترور خاموش» می‌خواند + اولین تیزر سریال

مازیار فلاحی برای «ترور خاموش» می‌خواند + اولین تیزر سریال

سیروس مقدم از بازگشت جالب بهبود به «پایتخت» می‌گوید + فیلم

سیروس مقدم از بازگشت جالب بهبود به «پایتخت» می‌گوید + فیلم

اهمیت محیط‌بانی و پلنگ مازندران از سریال پایتخت شروع شد

اهمیت محیط‌بانی و پلنگ مازندران از سریال پایتخت شروع شد

خداحافظی باباپنجعلی از «پایتخت»/ «بهبود» دوباره بازمی‌گردد

خداحافظی باباپنجعلی از «پایتخت»/ «بهبود» دوباره بازمی‌گردد