جمعه  29  شهریور  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
عبدلی خبر داد:

پخش فیلم «تشنه لب» در اربعین حسینی

چهارشنبه 11 مهر 1397 ساعت 20:01
بازیگر تله فیلم «تشنه لب» از پخش این فیلم در روز اربعین حسینی خبر داد.

شهرام عبدلی در گفتگو با خبرنگار حوزه رادیو و تلویزیون گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، اظهار کرد: اخیراً در تله فیلم‌ «تشنه لب» بازی کردم که قرار است در روز اربعین از تلویزیون پخش شود.

این بازیگر تلویزیون افزود: اکنون مشغول تمرین تئاتری به نام «خاتون» به کارگردانی حسین عالم‌بخش هستیم که قرار است از 22 مهر به روی صحنه برود.

وی گفت: به تازگی بازی در تله فیلم «شهرام پاپر» را نیز به پایان بردم که در مورد جوانی است که از بچگی به کفتربازی مشغول است، اما هنوز مورد احترام اهالی است.

عبدلی ادامه داد: در این فیلم یاسر عرب‌خالویی تهیه‌کننده، اکبرچمن نژادیان نویسنده و کارگردان، مهدی امینی‌خواه، حدیث فولادوند، سیما مطلبی، محمود مقامی، زهره حمیدی، ابراهیم کوه‌خوایی، امیر ارسلان رزمی، علی کاراندیش، ارمغان تبریزی، سمیه خارستانی، سارا زارع، ابوالفضل حاتمی، شکیلا محمدی‌فر، سبحان زحمتکش، نوید امینی، صادق بهادری، عبدالرسول نیکخواه، اسماعیل یعقوبی، علی شیرازی و ستایش عباسی بازیگران آن هستند.

وی که آخرین کار تلویزیونی‌اش سریال «سردلبران» به کارگردانی محمدحسین لطیفی بود،  گفت:‌ به‌زودی نیز اقدام به تدریس بازیگری خواهم کرد.

انتهای پیام/4072/4046/

 

http://ana.ir/i/315348
15/07/1397 04:39:56 ب.ظ
این همیشه منفی بازی می کنه اما همیشه خوب بازی می کنه طوری که اینقدر حرص آدم در میاد من که از بازیش خوشم می اید