سه شنبه  13  خرداد  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
در هفته نیروی انتظامی؛

تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین دانشگاه پیام نور و نیروی انتظامی تهران امضا شد

هم‌زمان با فرارسیدن هفته نیروی انتظامی، تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین دانشگاه پیام نور و نیروی انتظامی تهران بزرگ امضا شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، رئیس دانشگاه پیام نور در جلسه امضای تفاهم‌نامه مشترک بین دانشگاه پیام نور و نیروی انتظامی تهران بزرگ که در هفته نیروی انتظامی برگزار شد گفت: رسالت دانشگاه پیام نور صرفاً آموزش نیروهای متخصص نیست و هدف و برنامه اصلی دانشگاه پیام نور تربیت نیروهایی کارآمد برای حل مسائل جامعه است.

محمدرضا زمانی با اشاره به ظرفیت‌های عظیم این دانشگاه برای حل معضلات جامعه افزود: دانشگاه پیام نور به لحاظ اجتماعی و فرهنگی از جایگاه بسیار مطلوبی نسبت به دیگر دانشگاه‌ها برخوردار است و با داشتن اعضای هیأت علمی و دانشجویان متعهد و توانمند می‌تواند در این زمینه راهگشا باشد.

وی تصریح کرد: دانشجویان پیام نور و فارغ‌التحصیلان این دانشگاه از سطح سواد بالایی برخوردار هستند و آمار بالای دانشجویان این دانشگاه که در مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه‌های دولتی پذیرفته می‌شوند، دلیلی محکم بر این ادعاست.

وی ابراز امیدواری کرد: تفاهم‌نامه همکاری مشترک دانشگاه با نیروی انتظامی گامی بسیار سازنده در حل مسائل جامعه و دانشگاه خواهد بود و دانشگاه پیام نور می‌تواند با بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و شبکه عظیم متخصصانی که در سراسر کشور در اختیار دارد، چالش‌های موجود اجتماعی را مرتفع سازد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه دانشجویان پیام نور کنشگری معقول‌تر و نگاه کاربردی‌تری دارند، گفت: نیروی انتظامی در سال‌های اخیر به‌جای نگاه سنتی، نگاه عمیق علمی را به موضوعات و چالش‌های اجتماعی در اولویت کاری قرار داده است لذا بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت عظیم دانشگاه پیام نور در سراسر کشور تأکید  داریم.

سرتیپ دوم پاسدار حسین رحیمی، نگاه دانشگاهیان پیام نور را به دلیل نوع شیوه آموزش در این دانشگاه، کاربردی‌تر، معقول‌تر همراه با کنشگری عمیق‌ دانست و گفت: با توجه به تحولات اجتماعی اگر از کسانی که در حوزه علم و جهاد علمی صاحب‌نظر هستند، بهره‌مند نشویم، در ارائه خدمات اجتماعی و ایجاد تحول موفق نخواهیم بود.

وی ثمره تشکیل شوراهای علمی و پژوهشی و تحول در اقدامات پلیس را ایجاد امنیت پایدار و بهتر عنوان کرد.

انتهای پیام/4087/نhttp://ana.ir/i/316769
سرپرست جدید روابط عمومی دانشگاه پیام‌نور منصوب شد

سرپرست جدید روابط عمومی دانشگاه پیام‌نور منصوب شد

پتانسیل دانشگاه پیام‌نور در ایجاد نشاط جسمی و روانی جامعه

پتانسیل دانشگاه پیام‌نور در ایجاد نشاط جسمی و روانی جامعه

دانشگاه پیام نور ۱۶ مهر میزبان مراسم بزرگداشت روز جهانی ورزش دانشگاهی

دانشگاه پیام نور ۱۶ مهر میزبان مراسم بزرگداشت روز جهانی ورزش دانشگاهی

دانشجو بودن تنها ملاک شرکت در مسابقات مناظره دانشجویی است

دانشجو بودن تنها ملاک شرکت در مسابقات مناظره دانشجویی است