چهارشنبه  07  اسفند  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
از سوی دکتر ولایتی صورت گرفت؛

قول بررسی سریع و عادلانه پرونده استاد تعلیق شده

با پیگیری رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، پرونده یکی از اساتید رشته علوم ارتباطات دانشگاه تهران مرکزی توسط مرکز بازرسی ویژه هیات امنای این دانشگاه بررسی می‌شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا،‌ با پیگیری رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، پرونده یکی از اساتید رشته علوم ارتباطات دانشگاه تهران مرکزی توسط مرکز بازرسی ویژه هیات امنای این دانشگاه بررسی می‌شود.

در هفته‌های گذشته پرونده تعلیق فعالیت یک استاد روزنامه‌نگاری بازتاب زیادی در شبکه اجتماعی داشت و دانشجویان این استاد تلاش زیادی کردند تا صدایش شنیده شود.

حالا پس از یک ملاقات با استاد تعلیق شده، علی‌اکبر ولایتی در این زمینه دستور رسیدگی منصفانه و سریع به پرونده را صادر کرده است.

در همین راستا «حوریه دهقان‌شاد» می‌گوید: «بعد از نامه من و شاگردانم برای فرجام‌خواهی به بازرسی ویژه هیأت امنای دانشگاه آزاد، این فرصت را به دست آوردم تا ملاقاتی با شخص آقای دکتر ولایتی داشته باشم. در این ملاقات ایشان لطف کردند و دستور سریع برای بررسی پرونده صادر کردند و گفتند در جریان این ماجرا قرار گرفته‌اند و نامه من، دانشجویان و توئیت‌های آن‌ها را ملاحظه کرده‌اند.»

وی ادامه داد: «باید تشکر کنم از آقای دکتر ولایتی و هیات امنای دانشگاه آزاد که صدای من را شنیدند و این فرصت به من داده شد تا پرونده یک‌بار دیگر بررسی شود و حرف‌های من هم شنیده شود. ایشان فرمودند که درباره این پرونده دستور بررسی سریع و منصفانه داده‌اند.»

انتهای پیام/4071

http://ana.ir/i/315496
قول بررسی سریع و عادلانه دکتر ولایتی درباره پرونده استاد تعلیق شده

قول بررسی سریع و عادلانه دکتر ولایتی درباره پرونده استاد تعلیق شده

کلیات ساختار جدید دانشگاه آزاد اسلامی به تصویب رسید

کلیات ساختار جدید دانشگاه آزاد اسلامی به تصویب رسید

12/09/1397 04:43:19 ب.ظ
آقای دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی عدالت و انصاف را به منصه ظهور نشاندند ممنون دکتر
12/09/1397 04:42:16 ب.ظ
به امید خدا عدالت محوری در دانشگاه آزاد با حضور دکتر ولایتی در راس هیئت موسس دارد جوانه میزند به امید روزهای بهتر امیدوارم مشکل آزمون ‌زبان دانشجویان دکتری و فرصت تا زمان دفاع را حل کنند.
12/09/1397 04:40:19 ب.ظ
آفرین بر دکتر و لایتی که با درایت و عدالت با این موضوع برخورد کردند