چهارشنبه  07  اسفند  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام به ماهشهر رفت

دوشنبه 09 دی 1398 ساعت 22:42
رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) با هدف افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های اشتغال‌زایی و عمرانی به استان خوزستان و شهرک‌های اطراف ماهشهر سفر کرد.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا، محمد مخبر درباره سفرش به استان خوزستان گفت: تیم ستاد اجرایی فرمان امام چند سال پیش به خوزستان سفری داشت و قول دادیم که ۲۲ هزار شغل در این استان ایجاد کنیم، در کمترین زمان ممکن توانستیم ۲۷ هزار و ۵۰۰ شغل تحت ۱۰ هزار طرح در این استان ایجاد کنیم.

وی افزود: ایجاد ۲۶ هزار و ۷۰۰ شغل دیگر راهم در دست اقدام داریم که در قالب ۲۷۰۰ طرح اشتغال‌زایی اجرایی می‌شود.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام تأکید کرد: مجموع طرح‌هایی که در استان خوزستان انجام خواهد شد ۱۸ هزار و ۷۰۰ طرح است که ۶۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بودجه اجرای این پروژه‌ها است و پیش‌بینی می‌کنیم که بتوانیم ۸۳ هزار شغل با اختصاص ۱۱ هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این استان اجرایی کنیم.

مخبر افزود: امروز برخی مسائل و مشکلات ماهشهر و آبادان را بررسی کردیم و از شهرک‌های طالقانی و شهید مدنی هم بازدیدهایی به عمل آوردیم ، عمده درد دل مردم بحث اشتغال و بیکاری است.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: امیدواریم به‌زودی ۲ هزار شغل اجتماع محور و منطبق با مزیت‌های منطقه در این شهرک‌ها ایجاد کنیم.

مخبر ادامه داد: از بازارچه شهید طالقانی هم بازدیدی به عمل آمد و مقرر شد که سوله‌هایی برای اسکان بازاریان و فروش محصولات خود با هماهنگی دیگر دستگاه‌ها احداث شود.

وی افزود: 3 مدرسه نیمه‌تمام که حدود ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشت در شهرستان ماهشهر وجود دارد که مقرر شد تا مهرماه با همکاری سازمان نوسازی مدارس این سه مدرسه دوازده کلاسه با حمایت ستاد اجرایی به بهره‌برداری برسد.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام اظهار کرد: مقرر شد درخصوص تکمیل ساخت ۲۱ واحد مسکونی که در منطقه شهید مدنی وجود داشت و ساخت آن‌ها به دلیل کمبود منابع به تعویق افتاده بود توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام/4129/

http://ana.ir/i/463443
   توسعه روستایی یکپارچه؛ الگوی هندی اشتغال‌زایی

   توسعه روستایی یکپارچه؛ الگوی هندی اشتغال‌زایی

بحران در خوزستان با گفتار  درمانی دولت حل نمی‌شود

بحران در خوزستان با گفتار درمانی دولت حل نمی‌شود

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و پتروشیمی ماهشهر

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و پتروشیمی ماهشهر

عوامل مسلح حوادث اخیر ماهشهر توسط سازمان اطلاعات سپاه دستگیر شدند

عوامل مسلح حوادث اخیر ماهشهر توسط سازمان اطلاعات سپاه دستگیر شدند