چهارشنبه  14  خرداد  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق ع خبر داد:

بررسی چالش‌های حقوقی صنعت ارزهای رمز نهاد/ رمز ارزها پیچیدگی بسیاری دارد

رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق ع با اشاره به جزئیات برگزاری همایش صنعت رمزهای ارزنهاد، گفت: در این همایش محورهای مختلفی از جمله چالش های حقوقی رمز ارزها بررسی می‌شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری آنا، صادق شاهدانی رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق علیه السلام عصر امروز در نشست خبری همایش  صنعت ارزهای رمز نهاد و آینده اقتصاد ایران در شرایط تحریم اظهار کرد: این همایش ۲۶ شهریور از ساعت ۱۴ الی ۲۰ در سالن همایش آیت الله مهدوی کنی برگزار می‌شود. 

وی افزود: استخراج، خرید و فروش رمز ارزها از نظر فقهی و حقوقی و آثار توسعه رمز ارزها در تولید و تجارت از محورهای این همایش هست.

رئیس دانشکده اقتصاد دانشگاه امام صادق ع با اشاره به دیگر محورهای این همایش تصریح کرد: استخراج، خرید وفروش رمزارزها از منظر فقهی، حقوقی و فنی، آثار توسعه رمزارزها در تولید و تجارت، اهمیت و ضرورت مبادلات بین‌المللی از طریق ارز دیجیتال در شرایط تحریم، فرصت‌ها و تهدیدات رمزارزها در نظام اقتصادی و اقتصاد ایران، اخذ مالیات ارزهای دیجیتال، بیم‌ها و امید‌های صنعت ارزهای دیجیتال، نگاه به رمزارز به مثابه کالای استراتژیک، بلاکچین در صنعت، تجارت و اقتصاد، آینده صنعت رمزارزها، صادرات و واردات و صنعت رمزارزها و جایگاه صنعت رمزارزها در نظام اقتصادی از دیگرمحورهاست.

به گزارش آنا، شاپور محمدی، مهدی صادقی شاهدانی، حسینعلی سعدی، سعید زرندی، وحید شقاقی، یاشار راشدی، سیدمسعود شریفی، حجت‌الاسلام سیدعباس موسویان، اسماعیل ثنایی و حجت‌الاسلام محمد مبشری‌عارف، از جمله سخنرانان این همایش هستند.

یادآور می‌شود این همایش در روز سه‌شنبه ۲۶ شهریور از ساعت ۱۴ تا ۲۰ در سالن همایش‌های آیت‌الله مهدوی‌کنی دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

http://ana.ir/i/415448
رمز ارز پیمان به‌زودی اجرایی می‌شود

رمز ارز پیمان به‌زودی اجرایی می‌شود

ارز دیجیتال جای خود را در بازار باز کرده است

ارز دیجیتال جای خود را در بازار باز کرده است

بلاک چین به کجا می‌رود؟

بلاک چین به کجا می‌رود؟