شنبه  09  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
حسین‌زاده در گفتگو با آنا مطرح کرد؛

حضور فعال شرکت‌های دانش بنیان در نمایشگاه آسانسور/ ارتباط مستقیم تحریم و رشد خلاقیت صنعتگران کشور

جمعه 04 بهمن 1398 ساعت 20:24
مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های جمهوری اسلامی ایران یکی از اصلی‌ترین اجزای یک ساختمان مدرن را آسانسور دانست و گفت: درگذشته بسیاری از تجهیزات آسانسور از خارج از کشور وارد می‌شد، اما تحریم‌های ظالمانه منجر به رشد خلاقیت جوانان و صنعتگران کشورمان شده است.

بهمن حسین‌زاده در گفتگو با خبرنگار حوزه مسکن و شهرسازی گروه اقتصادی خبرگزاری آنا، در حاشیه هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی آسانسور و صنایع و تجهیزات وابسته تهران 98 با بیان اینکه این نمایشگاه در ۱۰ هزار مترمربع با حضور ۷۴ شرکت ایرانی و خارجی در حال برگزاری است، اظهار کرد: هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی آسانسور و صنایع و تجهیزات وابسته تهران با حضور رئیس کمیسیون عمران شهرداری تهران این نمایشگاه آغاز به کارکرده است.  

وی با اشاره به اینکه اگر در کشور 3 نمایشگاه بزرگ داشته باشیم یکی از آن‌ها نمایشگاه صنعت و ساختمان است، افزود: نمایشگاه بین‌المللی آسانسور و صنایع و تجهیزات وابسته ذیل نمایشگاه صنعت و ساختمان قراردارد و مجری آن نیز، مجری نمایشگاه صنعت و ساختمان است.

وی تاکید کرد: نمایشگاه آسانسور و پله‌برقی و صنایع و تجهیزات وابسته به آن توسط اتاق تعاون برگزارشده است.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های جمهوری اسلامی ایران یکی از اصلی‌ترین اجزای یک ساختمان مدرن را آسانسور دانست و گفت: درگذشته بسیاری از تجهیزات آسانسور از خارج از کشور وارد می‌شد، اما تحریم‌های ظالمانه منجر به رشد خلاقیت جوانان و صنعتگران کشورمان شده است و اکنون ما شاهد ساخت قطعاتی هستیم که درگذشته وارد کشور می‌شد.

حسین‌زاده ادامه داد: خوشبختانه در نمایشگاه بین‌المللی آسانسور و صنایع و تجهیزات وابسته تهران، استارتاپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان حضور فعال دارند؛ همچنین در این نمایشگاه ۳۵ هیئت تجاری نیز حضور دارند.

وی در خصوص زمان برگزاری این نمایشگاه در سال آتی بیان کرد: نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی آسانسور و صنایع و تجهیزات وابسته تیرماه سال آینده برگزار خواهد شد.

گفتنی است هشتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی آسانسور و صنایع و تجهیزات وابسته تهران 98  از پنج‌شنبه سوم بهمن ماه سال جاری آغاز به کار کرده است و تا یک‌شنبه ششم این ماه در نمایشگاه بین‌المللی تهران ادامه داد. 

انتهای پیام/4084/

http://ana.ir/i/467983
نمایشگاه آنوگا، فرصتی مناسب برای توسعه صادرات مواد غذایی ایران

نمایشگاه آنوگا، فرصتی مناسب برای توسعه صادرات مواد غذایی ایران

فرصت ویژه ایرانی‌سازی صنعت قهوه

فرصت ویژه ایرانی‌سازی صنعت قهوه

تفاهم‌نامه احداث خط متروی نمایشگاه امضا شد

تفاهم‌نامه احداث خط متروی نمایشگاه امضا شد