سه شنبه  08  بهمن  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
شریعتمداری:

نباید سیستم اجرایی دچار ناشنوایی سیستماتیک شود

پنجشنبه 11 مهر 1398 ساعت 18:35
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نباید سیستم اجرایی دچار ناشنوایی سیستماتیک شود، هر کجا به مردم اعتماد کردیم توانستیم به موفقیت دست پیدا کنیم.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان، شریعتمداری روز پنج‌شنبه در جلسه اعضای شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان همدان گفت:  اشتغال پایدار روستایی از مهم‌ترین تأکیدات دولت تدبیر و امید است.

وی ادامه داد: بر همین اساس در راستای ایجاد و توسعه اشتغال پایدار روستایی یک و نیم میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی اختصاص یافت.

وزیر تعاون ،کار و رفاه اجتماعی افزود : سه ماه نخست امسال سهم اشتغال روستایی و بخش‌های زیر ۱۰ هزار نفر از سه درصد کل سبد اشتغال کشور به ۲۵.۳ درصد افزایش یافت.

وی ادامه داد: هم‌چنین در راستای توسعه اشتغال یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون دلار ارز تبدیل به ریال شده و از مجموع منابع ۹۰۰ هزار میلیارد ریال از این میزان تاکنون پرداخت شده است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: ۲ هزار و ۵۹۰ میلیارد ریال مجموع اعتبارات پرداخت شده طرح‌های استان همدان است که از این رقم ۶ هزار و ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار به بانک‌ها معرفی شده است.

شریعتمداری بیان کرد: هم‌چنین ۲ هزار و ۷۴۰ میلیارد ریال طرح منعقد شده که ۲ هزار و ۵۹۰ میلیارد ریال آن پرداخت شده که ۷۰ درصد مجموع نیازها است.

وی با بیان این‌که بانک ها باید در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی همکاری داشته باشند گفت: استاندار همدان روسای بانک‌هایی را که در این حوزه همکاری ندارند، عزل کنند.

شریعتمداری با اشاره به همکاری و همدلی نمایندگان مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در مسیر توسعه استان اظهار کرد: همدان استان مستعدی است که در حوزه‌های صادراتی در عرصه بین المللی می‌درخشد.

وی خاطرنشان کرد: دشمن با ایجاد تحریم‌ها به دنبال شکست جمهوری اسلامی بود اما با تلاش همه جانبه مسیری که دشمن می‌خواهد سد کند را به بلندی های توسعه می‌رسانیم.

شریعتمداری سود فعالیت‌های اقتصادی شستا را ۳۶۸ درصد در سال جاری ذکر کرد و افزود: مقرر شد تا پایان مهرماه شستا به‌طور کامل در بورس قرار گیرد و حرکت این وزارتخانه در این خصوص از بنگاهداری به سمت سهامداری خواهد بود.

انتهای پیام/4127/

http://ana.ir/i/428858
یارانه چه کسانی قطع می‌شود؟ + فیلم

یارانه چه کسانی قطع می‌شود؟ + فیلم

تشکیل کمیسیون سه‌جانبه برای ایجاد اشتغال ناشنوایان

تشکیل کمیسیون سه‌جانبه برای ایجاد اشتغال ناشنوایان

موافقت معاون اول رئیس جمهور مبنی بر اختصاص یارانه‌های حذفی به معلولان

موافقت معاون اول رئیس جمهور مبنی بر اختصاص یارانه‌های حذفی به معلولان

وزیر تعاون: عملکرد بانک رفاه قابل تقدیر است

وزیر تعاون: عملکرد بانک رفاه قابل تقدیر است

اجرای هم زمان چندین طرح جهت گشایش اشتغال در سراسر کشور

اجرای هم زمان چندین طرح جهت گشایش اشتغال در سراسر کشور