پنجشنبه  14  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
وزیر راه و شهرسازی وعده داد؛

پذیرش پروازهای خارجی در فرودگاه رامسر

چهارشنبه 23 بهمن 1398 ساعت 18:04
وزیر راه و شهرسازی گفت: با توسعه ترمینال در فرودگاه رامسر پذیرش پروازهای خارجی انجام خواهد شد.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا، محمد اسلامی عصر چهارشنبه در بازدید از فرودگاه رامسر گفت: باند جدید فرودگاه رامسر برای گسترش و ایمنی پروازها تغییرات و نیازمندی‌هایی داشت که باید مکمل اجرای باند برای رفع موانع اجرایی می‌شد.

وی با بیان اینکه مرکز آموزشکده ملاصدرا و مجتمع‌هایی که در اطراف باند جدید فرودگاه رامسر به عنوان مانع وجود داشت طبق توافقات صورت گرفته رفع شد، تصریح کرد: برخی موانع فرودگاه رامسر برطرف شد و در آینده این طرح تکمیل خواهد شد.

وزیر راه و شهرسازی افزود: با توسعه ترمینال در فرودگاه رامسر پذیرش پروازهای خارجی انجام خواهد شد.

محمد اسلامی با اشاره به اینکه با توسعه فرودگاه، رامسر قطب گردشگری بین‌المللی می‌شود خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های مسئولان کشور و فرماندار رامسر توسعه فرودگاه پیشرفت خوبی داشت و زودتر در مدار قرار می‌گیرد از این رو باند جدید فرودگاه رامسر در روزهای آتی افتتاح می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی گفت: با بهره‌برداری از باند جدید فرودگاه رامسر پروازها با ظرفیت بیشتر برقرار می‌شود تا فرودگاه رامسر به سهم خود برای توسعه کمی و کیفی ظرفیت گردشگری در استان مازندران دست یابد.

محمد اسلامی با اشاره به اینکه فرودگاه رامسر مشکل اعتباری ندارد گفت: این سیستم‌ها با منابع مالی که پیش‌بینی شده کفایت می‌کند و برای آزاد شدن اراضی و تملک اراضی توسط رئیس سازمان برنامه‌وبودجه تمهیداتی صورت گرفته و منابعی نیز از سوی شرکت فرودگاه‌ها پیش‌بینی شده است.

وی درباره راه‌اندازی دفتر وزارت امور خارجه و پروازهای خارجی در فرودگاه رامسر افزود: با راه‌اندازی ترمینال امکانات ویزای فرودگاهی نیز صادر خواهد شد.

وی درباره بارش برف سنگین در استان گیلان با اشاره به بازگشایی مسیرهای اصلی تصریح کرد: به صورت نقطه‌ای در برخی مسیرها عبور و مرور متوقف شده بود که خودروهای فاقد تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ عامل آن بودند و حجم برف بین ۸۳ تا بیش از یک متر در آزادراه و عوارضی امامزاده هاشم سبب شد تا عبور و مرور مختل شود.

وزیر راه با اظهار اینکه تلاش برای بازگشایی راهه‌ای اصلی ادامه دارد گفت: ماشین‌آلات و تجهیزات به استان گیلان اعزام شد و دستورات فوری برای گشایش راه‌ها صادر شده است.

انتهای پیام/4129/

http://ana.ir/i/471666
بازگشایی اغلب راه‌های روستایی و اصلی  استان گیلان تا فردا شب

بازگشایی اغلب راه‌های روستایی و اصلی استان گیلان تا فردا شب

جهانگیری برای بسیج امکانات در گیلان دستور صادر کرد

جهانگیری برای بسیج امکانات در گیلان دستور صادر کرد

خانه‌دار شدن مردم تکلیف قانونی ماست

خانه‌دار شدن مردم تکلیف قانونی ماست

وزیر راه به اوکراین رفت

وزیر راه به اوکراین رفت