پنجشنبه  28  شهریور  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
دبیر کل فدراسیون حمل‌ونقل و لجستیک در گفتگو با آنا:

گرانی لاستیک دغدغه اصلی رانندگان

يكشنبه 08 مهر 1397 ساعت 07:30
دبیرکل فدراسیون حمل‌ونقل و لجستیک ایران گفت: دولت با تزریق لاستیک‌ باقیمت مناسب، گام مهمی در برطرف کردن مشکلات رانندگان برداشته است.

محمد عیقرلو در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری آنا، با اشاره به اینکه در حوزه حمل‌ونقل ثبات قیمت بسیار مهم است گفت: اعتراض‌های اخیر رانندگان به موضوع گرانی لاستیک بوده است که خوشبختانه با تدبیر دولت، لاستیک موردنیاز رانندگان تأمین‌ شده است. 

وی با اشاره به اینکه ایران نقش مهمی در حمل‌ونقل و لجستیک منطقه خاورمیانه دارد، گفت: به نظر من اتصال انواع حمل‌ونقل‌ها از دریایی گرفته تا هوایی و زمینی به یکدیگر برای ایران، ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است. 

عیقرلو گفت: 100 درصد از دریاهای اطراف کشور به جاده متصل هستند و مشکل خاصی به لحاظ جابه‌جایی کالا و ترانزیت از دریا به جاده و برعکس  وجود ندارد. 

دبیرکل فدراسیون لجستیک و حمل‌ونقل ایران تصریح کرد: دیدگاه وزیر راه‌ وشهرسازی (آخوندی) نسبت به موضوع لجستیک، بسیار موشکافانه و دقیق است به‌‌‌طوری‌که در چند سال گذشته شاهد تشکیل معاونت حمل‌ونقل در وزارت راه و شهرسازی به‌منظور رسیدگی به مشکلات حوزه حمل‌ونقل در کشور بودیم. 

عیقرلو اضافه کرد: البته نباید از ذکر این نکته مهم غافل شویم که حوزه حمل‌ونقل در ایران همواره با مشکلات مختلفی روبه‌رو بوده است به‌طوری‌که انواع حمل‌ونقل از دریایی و زمینی گرفته تا ریلی و هوایی برای اتصال به یکدیگر، نیازمند ایجاد زیرساخت‌های مناسب هستند که متأسفانه تا به امروز این زیرساخت‌ها فراهم نشده است. 

انتهای پیام/4089/خ

http://ana.ir/i/314220
نقش راهبردی لجستیک در ایجاد اشتغال و افزایش صادرات

نقش راهبردی لجستیک در ایجاد اشتغال و افزایش صادرات

08/07/1397 01:02:03 ب.ظ
گرانی لاستیک و روغن و فیلتر و بیمه و همه چی و باج گیری باربری ها همه و همه دست در دست هم دارد
08/07/1397 10:12:12 ق.ظ
لاستیک جفتی 7 میلون تومن دغدغه نیست به نظرتون