پنجشنبه  08  خرداد  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

اعزام تیم بازرسی سازمان هواپیمایی کشوری به فرودگاه نجف

سه شنبه 16 آبان 1396 ساعت 15:29
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از اعزام تیم بازرسی سازمان جهت رسیدگی به رفاه حال زائران اربعین حسینی در فرودگاه نجف خبرداد.

به گزارش گروه اقتصادی آنا، رضا جعفرزاده گفت: سازمان هواپیمایی کشوری به منظور رسیدگی به مشکلات احتمالی مسافران در فرودگاه نجف و همچنین انسجام عملیات بازگشت و ارتباط مستقیم بین شرکت های هواپیمایی با مسئولان فرودگاه نجف تیم بازرسی ویژه ای را به فرودگاه نجف اعزام کرد.

وی همچنین از آغاز عملیات بازگشت پروازهای نجف به تهران و شهرستان ها از فردا خبرداد و افزود: به دنبال پیگیری های صورت گرفته در حال حاضر شرکت هایی که پروازهای اربعین را برعهده دارند مشکلی برای انجام پرواز به فرودگاه نجف ندارند.

جعفرزاده همچنین از صدور ۸۶۷ مجوز پرواز برای شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی در ایام اربعین تاکنون خبرداد و گفت: از این تعداد ۱۷۲ مجوز پرواز برای شرکت هواپیمایی عراقی و ۶۹۵ مجوز پرواز برای شرکت های داخلی اختصاص یافته است.

وی در پایان از شرکت های هواپیمایی خواست: اگر به عللی مقرر شد که پروازی کنسل و یا با تاخیر انجام شود با دقت و سرعت نسبت به اطلاع رسانی به مسافران از طریق شماره‌هایی که در اختیار دارند و همچنین توسط مسئولان ایستگاه‌ها در فرودگاه‌ها نسبت به اجرای دستورالعمل حقوق مسافر اقدام کنند.

http://ana.ir/i/229653