دوشنبه  28  بهمن  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
حسین زاده مطرح کرد؛

زنجیره‌ای شدن جایگاه‌های سوخت برای کاهش هزینه‌ها

يكشنبه 31 شهریور 1398 ساعت 18:00
مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران گفت: زنجیره‌ای شدن جایگاه‌های سوخت را برای کاهش هزینه‌هایی همچون زمین و هزینه‌های جانبی بسیار مؤثر دانست و اظهار امیدواری کرد با برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی مانند جایگاه‌های سوخت تکنولوژی برتر در خدمت این صنف و درنهایت مصرف‌کننده قرار گیرد.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا از نمایشگاه بین‌المللی ایران، بهمن حسین زاده در آستانه برپایی سومین نمایشگاه تخصصی و بین‌المللی جایگاه‌های سوخت و صنایع وابسته به اهمیت این صنعت اشاره کرد و گفت: ۷ هزار جایگاه سوخت در کشور داریم که ۳۴۰۰ جایگاه بنزین و مابقی جایگاه‌های دوگانه و سی ان جی است که البته نسبت به استانداردهای جهانی تعداد جایگاه‌هایمان خیلی کم است.

وی با اشاره به نقش برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در ارائه آخرین دستاوردهای این حوزه و به‌روز شدن استاندارد جایگاه‌های سوخت گفت: روزانه رقمی بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ میلیون لیتر فرآورده از طریق جایگاه‌های سوخت در سطح کشور توزیع می‌شود که گردش مالی و میزان اشتغال‌زایی آن را نمی‌توان نادیده گرفت در کنار این موضوع یکی از مشکلات جایگاه‌داران تبخیر بالا و کیفیت پایین سوخت است که قطعاً استفاده از تکنولوژی‌های به‌روز که معمولاً در نمایشگاه‌ها ارائه می‌شود با تکیه‌بر توان داخلی می‌تواند در برطرف کردن این مشکلات مؤثر باشد.

حسین زاده زنجیره‌ای شدن جایگاه‌های سوخت را برای کاهش هزینه‌هایی همچون زمین و هزینه‌های جانبی بسیار مؤثر دانست و اظهار امیدواری کرد با برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی مانند جایگاه‌های سوخت تکنولوژی برتر در خدمت این صنف و درنهایت مصرف‌کننده قرار گیرد.

سومین نمایشگاه تخصصی و بین‌المللی جایگاه‌های سوخت و صنایع وابسته از ۳۱ شهریور تا سوم مهر در نمایشگاه بین‌المللی تهران برای ارائه آخرین دستاوردهای این حوزه برپا می‌شود.

انتهای پیام/4129/

http://ana.ir/i/416822
فرصت ویژه ایرانی‌سازی صنعت قهوه

فرصت ویژه ایرانی‌سازی صنعت قهوه

تفاهم‌نامه احداث خط متروی نمایشگاه امضا شد

تفاهم‌نامه احداث خط متروی نمایشگاه امضا شد

توسعه بازارهای صادراتی با برگزاری نمایشگاه در ۱۷ کشور هدف

توسعه بازارهای صادراتی با برگزاری نمایشگاه در ۱۷ کشور هدف

آغاز همکاری‌های مشترک نمایشگاهی با جمهوری آذربایجان

آغاز همکاری‌های مشترک نمایشگاهی با جمهوری آذربایجان

نقش راهبردی لجستیک در ایجاد اشتغال و افزایش صادرات

نقش راهبردی لجستیک در ایجاد اشتغال و افزایش صادرات

دانشگاه استاد محمود فرشچیان؛ یک بازخوانی، 2 ماه پس از گشایش

دانشگاه استاد محمود فرشچیان؛ یک بازخوانی، 2 ماه پس از گشایش

سوابق نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان رهبری خراسان رضوی+ جدول
حمله سنگین ارتش ترکیه به مواضع کردها در شمال حلب
تقویت دستمزد یکی از راه کارهای خروج اقتصاد از رکود است/ دستمزد منطقه‌ای ظرفیت قانونی ندارد
مشکل خاموشی‌ها رفع شد
روحانی: هیچ وقت انتخابات را زیر سوال نبرده و نخواهم برد/ چه کسی به زم خط می داد؟/ احزاب اصلاح طلب علیه پدرخوانده اصلاحات
اولویت نخست در «دیپلماسی متوازن» ناظر به توسعه همکاری‌های اقتصادی با همسایگان است / فراهم شدن شرایط برای توسعه اقتصاد کشورهای حوزه مقاومت
کبگانیان: نیاز جدی به تشکیل کمیسیون دانشجویی در شورای عالی انقلاب فرهنگی/ علیزادنیا: دفتر تحکیم وحدت پیگیر تدوین و اجرایی شدن سند اسلامی دانشگاه‌هاست
جدال شهر خودرو با پاختاکور/ قهرمان لیگ ازبکستان مغلوب نماینده ایران می‌شود؟
دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان به نام شهید قاسم سلیمانی مزین شد
موسوی: حضور جوانان در مجلس دهم کافی نبود/ ساعی: نمایندگان جوان در مجلس کنونی فعال‌تر از مسن‌ترها بودند