شنبه  27  مهر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
با امضای طوماری اتفاق افتاد؛

حمایت دانشجویان از امام‌جمعه انقلابی لنگرود

شنبه 23 شهریور 1398 ساعت 16:34
دانشجویان و اقشار مختلف مردم لنگرود در حمایت از امام‌جمعه این شهرستان نامه‌ای خطاب به رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور ارسال کردند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دانشجویان و اقشار مختلف مردم لنگرود در حمایت از امام‌جمعه این شهرستان نامه‌ای خطاب به رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور ارسال کردند.

در این نامه مردم شهرستان لنگرود از رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه خواستند تا امام‌جمعه جوان و انقلابی این شهرستان ابقا شود.

در این‌ نامه آمده است: استحضار دارید حجت‌الاسلام سید جواد سلیمانی حدود دو سال امامت جمعه شهرستان لنگرود را عهده‌دار هست؛ در این سنگر مقدس به‌عنوان فرمانده قرارگاه فرهنگی، ضمن توفیقات فراوان در ایراد خطبه‌های مؤثر نماز جمعه، منشأ خدمات و تأثیرگذاری‌های فراوان در حوزه‌های مختلف ازجمله جذب جوانان شده است.

در ادامه این نامه بیان شده است: حضور گسترده مردم و جوانان در نماز عبادی سیاسی جمعه و سایر برنامه‌ها تحت مدیریت مستقیم و غیرمستقیم، مؤید این تاثیرگذاری است که در صورت تداوم(هنوز جای کار فراوان دارد) گسترده و عمق تأثیرگذاری بر قلوب مومنین و مردمان خوب این دیار به‌ویژه جوانان و قشر خاکستری نسبت به اسلام عزیز و انقلاب اسلامی، بیشتر و بیشتر خواهد شد‌ به عبارتی برخی از این تلاش‌ها و فعالیت‌ها هنوز نیمه‌تمام بوده و ضرورت استمرار آن‌ها انکار ناشدنی است.

در بخش دیگری از این نامه بیان شده است: متأسفانه از زمان انتصاب ایشان در این جایگاه تاکنون چند بار زمزمه‌های رفتن امام‌جمعه مطرح و موجب تکدر خاطر نمازگزاران و آحاد مردم شریف شده است، که به‌نوعی موجبات رخوت و سستی درروند امور اشاره‌شده فراهم و با تلاش‌های گسترده‌تری این حفره‌های ایجادشده ، ترمیم می‌شد.

در ادامه این نامه اعلام شده است: قریب به‌اتفاق چهره‌های فرهیخته و نخبه شهرستان بر این باور بوده و مصرند حداقل یک دوره کامل امامت جمعه حجت‌الاسلام سلیمانی سپری و سپس موضوع تغییر و جابجایی مطرح شود البته همه ما خواهان ارتقا حوزه تأثیرگذاری ایشان در سطوح‌ گسترده‌تر هستیم؛ لذا استدعا داریم تا پایان دوره سه ساله امام‌جمعه محترم، موضوع تغییر و جابجایی منتفی شود و همان‌گونه که اشاره شد به سبب اشرافی که به مسائل شهرستان دارند.

انتهای پیام/4115/

http://ana.ir/i/415452
خدمت شهیدان رجایی و باهنر با اهدای جان به پایان رسید

خدمت شهیدان رجایی و باهنر با اهدای جان به پایان رسید

دفاع مقدس؛ تضمین‌کننده شرافت امروز ایران اسلامی

دفاع مقدس؛ تضمین‌کننده شرافت امروز ایران اسلامی

اقتصاد پایدار کلید رهایی از مشکلات است

اقتصاد پایدار کلید رهایی از مشکلات است