يكشنبه  11  خرداد  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی:

شرط صدور انقلاب اسلامی مراقبت از آن در ورای مرزها است

شنبه 23 شهریور 1398 ساعت 14:54
عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی گفت: شرط صدور انقلاب مراقبت از انقلاب در ورای مرزهای قراردادی و اعتباری است.

سیدمحمد بیژنی‌فر در گفتگو با خبرنگار حوزه تشکل‌های دانشگاهی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا با اشاره به کشتار مسلمانان نیجریه، کشمیر و تعدادی دیگر از کشورهای اسلامی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی، گفت: باید باور کنیم که سال‌های سال هست که وارد یک جنگ تمام‌عیار اعتقادی شده‌ایم که لازمه پیروزی‌اش علاوه بر هوشیاری در برابر دشمن اقدام به‌موقع و مراقبت از هسته‌های ایجاد شده است.

وی افزود: شرط صدور انقلاب مراقبت از انقلاب در ورای مرزهای قراردادی و اعتباری است اما اگر هوشیاری و مراقبت وجود نداشته باشد، انقلاب صادرشده خود به یک ضدانقلاب تبدیل خواهد شد.

عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی بیان کرد: برای مثال کشتار مردم مظلوم و مستضعف نیجریه و کشمیر یک چشمه کوچکی از این جنگ تمام‌عیار اعتقادی است که دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران باید با تمام توان به آن ورود کند و جلوی کشتار بی‌رحمانه مسلمانان را بگیرد.

بیژنی‌فر خاطرنشان کرد: مرز مبارزه برای انقلاب اسلامی جایی است که حق و باطل در نزاع با یکدیگر بوده، جایی که ندای دادخواهی بلند است، جایی که شرک و کفر با تمام قوا برای مقابله با حق برخواسته‌اند.

این فعال دانشجویی تأکید کرد: برای انقلاب اسلامی میدان مبارزه چه فلسطین باشد، چه یمن یا سوریه و لبنان و چه کشمیر و نیجریه و چه حجاز همه یکی است پس تنها معیار، حمایت از حق و مظلوم است.

گفتنی است در جریان عزاداری روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی در نیجریه نیروهای ارتش این کشور که از دولت عربستان دستور می‌گیرند عزاداران حسینی را به خاک و خون کشیدند. بر اساس گزارش‌ها در پی تیراندازی نیروهای امنیتی نیجریه به دسته‌های عزاداری روز عاشورا در برخی مناطق این کشور ده‌ها تن از عزاداران شهید یا زخمی شدند.

لازم به ذکر است در منطقه کشمیر تحت کنترل هند نیز خبر می‌رسد نیروهای دولتی عزاداران حسینی را به‌شدت سرکوب کرده‌اند. نظامیان هندی با یورش به عزاداران حسینی ده‌ها نفر را بازداشت و آن‌ها را مورد ضرب و شتم شدید قرار ‌دادند.

انتهای پیام/4115/

http://ana.ir/i/415402
تجمع دانشجویان دانشگاه‌های تهران مقابل سفارت هند

تجمع دانشجویان دانشگاه‌های تهران مقابل سفارت هند

کشتار مسلمانان نیجریه و هند در روز عاشورا نتیجه دخالت صهیونیزم است

کشتار مسلمانان نیجریه و هند در روز عاشورا نتیجه دخالت صهیونیزم است

حزب‌‌الله شهادت عزاداران حسینی در نیجریه و عراق را تسلیت گفت

حزب‌‌الله شهادت عزاداران حسینی در نیجریه و عراق را تسلیت گفت

حمله نظامیان نیجریه به عزاداران حسینی

حمله نظامیان نیجریه به عزاداران حسینی

روایت این روزهای مردم کشمیر به زبان تصویر + ویدئو

روایت این روزهای مردم کشمیر به زبان تصویر + ویدئو

23/06/1398 03:37:01 ب.ظ
درخواست از ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی‌: لطفاً آیین نامه تحصیل همزمان در دو رشته و بخشنامه بازگشت به تحصیل دانشجویان علوم پزشکی را ابلاغ فرمایید.