پنجشنبه  28  شهریور  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
جامعه اسلامی دانشجویان قزوین:

رژیم صهیونیستی در تل‌آویو و حیفا پاسخ دندان‌شکنی از مقاومت دریافت خواهد کرد

دوشنبه 04 شهریور 1398 ساعت 14:50
جامعه اسلامی دانشجویان قزوین پس از شهادت دو دانشجوی این دانشگاه در سوریه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: رژیم صهیونیستی در تل‌آویو و حیفا پاسخ دندان‌شکنی از مقاومت دریافت خواهد کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، جامعه اسلامی دانشجویان قزوین پس از شهادت دو دانشجوی لبنانی‌الاصل این دانشگاه که در حملات اخیر رژیم صهیونیستی به سوریه شهید شدند، با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: رژیم صهیونیستی در تل‌آویو و حیفا پاسخ دندان‌شکنی از مقاومت دریافت خواهد کرد.

در ابتدای این بیانیه با اشاره به آیه ۵۵ سوره نور بیان شده است: «خداوند به کسانی از شما که ایمان آورده و کارهای شایسته انجام داده‌اند وعده می‌دهد که قطعاً آنان را حکمران روی زمین خواهد کرد، همان‌گونه که به پیشینیان آن‌ها خلافت روی زمین را بخشید؛ و دین و آیینی را که برای آنان پسندیده، پابرجا و ریشه‌دار خواهد ساخت؛ و ترسشان را به امنیت و آرامش مبدّل می‌کند، آن‌چنان‌که تنها مرا می‌پرستند و چیزی را شریک من نخواهند ساخت؛ و کسانی که پس‌ازآن کافر شوند، آن‌ها فاسقند.»

در ادامه بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان قزوین عنوان شده است: خداوند را سپاس بابت پیروزی‌های محور مقاومت اسلامی در قبال توطئه‌های شیطان بزرگ آمریکا و محور صهیونیستی سعودی که همواره از هیچ جنایتی دریغ نکردند و بی‌گناهان زیادی را به خاک و خون کشیده‌اند؛ امروز صدای ناقوس مرگ رژیم غاصب صهیونیستی به گوش می‌رسد و به فرموده رهبر معظم انقلاب ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت و رژیم صهیونیستی در واقع یک رژیمی است که پایه‌های آن به شدّت سست است، رژیم صهیونیستی محکوم‌به زوال است.

در بخش دیگر این بیانیه اشاره شده است: در ساعات پایانی شامگاه شنبه، دوم شهریور، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی پایگاهی در منطقه عقربا در جنوب دمشق را هدف قرار داده‌‍اند که طی این تجاوز آشکار چند تن از برادران مجاهد‌مان، شهید و جانباز شده‌اند که در میان شهدای این تجاوز، یاسر و حسین دو شهید حزب‌الله که دوره زبان فارسی را در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین گذراند نیز حضور داشتند.

در ادامه این بیانیه خطاب به این دانشجویان شهید بیان شده است: یاسر و حسین جان، حضورتان در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) غنیمتی برای ما بود تا با شما سربازان امت حزب‌الله هم‌نشین شویم و جهاد و ایثار را بیاموزیم. رژیم صهیونیستی می‌داند هرکدام از شما جوانان برومند می‌تواند شهید عماد مغنیه‌ای برای محور مقاومت اسلامی باشد و خواب را از چشم‌های این غده سرطانی در منطقه برباید.

دانشجویان عضو دفتر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) قزوین اعلام کردند: رژیم صهیونیستی باید بداند که در تجاوز به محور مقاومت اسلامی پاسخ دندان‌شکنی دریافت خواهد کرد و دیری نخواهد گذشت که سجیل‌هایمان از ایران، یمن، سوریه، لبنان، عراق و فلسطین راهی تل‌آویو و حیفا می‌شود و این شجره خبیثه بی‌شک نابود خواهد شد.

در پایان این بیانیه آمده است: ما دانشجویان تشکل جامعه اسلامی، مبارزه با این شیطان را یک تکلیف واجب بر خود می‌دانیم و به حول قوه الهی ان‌شاءالله نماز جماعت در قدس شریف به امامت سیدنا القائد امام خامنه‌ای برگزار خواهیم کرد.

انتهای پیام/4107/4115/

http://ana.ir/i/412366
سیدحسن نصرالله: هرگونه پهپاد رژیم صهیونیستی را مورد هدف قرار می‌دهیم

سیدحسن نصرالله: هرگونه پهپاد رژیم صهیونیستی را مورد هدف قرار می‌دهیم

ارتش سوریه: شمال حماه و جنوب ادلب از وجود تروریست‌ها پاک‌سازی شد  

ارتش سوریه: شمال حماه و جنوب ادلب از وجود تروریست‌ها پاک‌سازی شد  

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌الملل ماکو به شهادت رسید

دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌الملل ماکو به شهادت رسید