يكشنبه  24  شهریور  1398
دوشنبه , 28 مرداد 1398 ساعت 11:41

بسیج حوزه علمیه مشکات:

آیت‌الله جنتی اختلاف بین آیت‌الله یزدی و آملی لاریجانی را حل کند

بسیج حوزه علمیه مشکات با ارسال نامه‌ای سرگشاده به آیت‌الله جنتی خواستار ورود وی به ماجرای اختلاف بین آیت‌الله یزدی و آملی لاریجانی شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، بسیج حوزه علمیه مشکات با ارسال نامه‌ای سرگشاده به آیت‌الله جنتی خواستار ورود وی به ماجرای اختلاف بین آیت‌الله یزدی و آملی لاریجانی شد.

در این نامه خطاب به آیت‌الله احمد جنتی آمده است: همان طور که مستحضرید در روزهای اخیر، پس از ساقط کردن پهپاد متجاوز آمریکا و توقیف نفتکش متخلف انگلستان و همچنین پس از انتشار اخبار برخوردهای قوه قضائیه با متخلفان؛ شعله‌های امید در دل مردم افروخته شده و انقلاب اسلامی بیش از پیش اقتدار خود را نمایان کرده بود.

در ادامه این نامه بیان شده است: اکنون و در شرایطی که انتظار می‌رفت با امتداد چنین مسیری، انقلاب اسلامی همچون گذشته، بر مصائب و مشکلات فائق آید، متأسفانه وقایع ناخوشایندی باعث شاد شدن دشمنان قسم خورده این ملت انقلابی و انقلاب اسلامی شده است. رسانه‌های معاند نیز که از روی غیظ و کینه به دنبال سوژه‌ای برای تخریب قدرت روزافزون جمهوری اسلامی بودند، بهانه‌ای یافتند و سرمستانه به این حوادث پرداختند.

بسیجیان حوزه علمیه مشکات در نامه خود عنوان کرده‌اند: این مسائل که موجب رنجش قلوب مؤمنین شد همگی در حاشیه امری رخ داد که در اصل مطلوب و بلکه حاکی از حرکت رو به جلوی انقلاب اسلامی است. آن امر عبارت است از برخورد قوه قضائیه با متخلفان، بدون در نظر گرفتن جایگاه آنان. اما متأسفانه این حواشی به قدری خبرساز شده که متن را به محاق برده و این یکی از اساسی‌ترین ترفندهای رسانه‌ای دشمن است که آنان همیشه در مواقف پیروزی جبهه حق از این حربه استفاده کرده‌اند.

طلاب در این نامه از آیت‌الله جنتی خواستند: ما طلاب جوان و دغدغه‌مند انقلاب اسلامی، خود را شاگرد و بلکه شاگرد شاگردان اساتیدی می‌دانیم که با یکدیگر اختلاف پیدا کرده‌اند. بنابراین ضمن ادای حرمت به سوابق نیک آنان، از جنابعالی به عنوان یکی از علمای اعلام و سرمایه‌های گرانقدر امروز جامعه اسلامی و نیز به عنوان مجاهدی خستگی ناپذیر و دلسوز خواهشمندیم تا جهت اصلاح ذات البین اقدام کرده و نگذارید این قبیل اختلافات موجب دلسردی عموم مردم و شادی دشمنان شود.

در بخش دیگری از این نامه آمده است: ملت بصیر ایران، دستان مداخله‌گر نفوذی‌های دشمن را در پس پرده‌ این حادثه، آشکارا می‌بینند. دشمن به روشنی در تلاش است تا با اختلاف افکنی میان چهره‌های سرشناس نظام، مشروعیت و مقبولیت آن را مخدوش کند. در همین راستا این نگرانی وجود دارد که افرادی از میان این چهره‌های سرشناس، نسبت به نهادهای انقلابی دچار سوء تفاهماتی شده و دل چرکین شده باشند؛ لذا از جنابعالی که چهره‌ای امین و مورد اعتماد در نظام هستید خواهشمندیم نگذارید این قبیل سوء تفاهم‌ها موجب زاویه گرفتن و اختلافات بیشتر شود.

در پایان نامه بسیج حوزه علمیه مشکات اشاره شده است: البته ناگفته نماند که هیچ یک از این مسائل، نباید منجر به وارد شدن خللی در روند رسیدگی به پرونده تخلفات احتمالی برخی از مسؤولان سابق شود؛ در نهایت امیدواریم تا با اقدام مدبرانه شما این مشکل نیز حل شده و باز هم شاهد پیشرفت جمهوری اسلامی و خواری بدخواهان این نهضت مردمی باشیم.

انتهای پیام/4107/4115/

http://ana.ir/i/411257
درخواست طلاب از آیت‌الله یزدی و آملی لاریجانی برای خنثی کردن توطئه‌ها

درخواست طلاب از آیت‌الله یزدی و آملی لاریجانی برای خنثی کردن توطئه‌ها

پاسخ مهم آیت‌الله جنتی به درخواست جوانان برای حل مسئله اخیر دو تن از علمای حوزه

پاسخ مهم آیت‌الله جنتی به درخواست جوانان برای حل مسئله اخیر دو تن از علمای حوزه

پاسخ صریح آیت‌الله آملی لاریجانی به برخی ادعاها و اتهامات مطرح‌شده اخیر

پاسخ صریح آیت‌الله آملی لاریجانی به برخی ادعاها و اتهامات مطرح‌شده اخیر

آیت‌الله جنتی خواستار پایان یافتن فشار‌های وارده به شیخ زکزاکی و مداوای کامل او شد

آیت‌الله جنتی خواستار پایان یافتن فشار‌های وارده به شیخ زکزاکی و مداوای کامل او شد

تحریم آیت الله جنتی پیشنهاد ی سبکسرانه از رژیم دروغگو آمریکاست

تحریم آیت الله جنتی پیشنهاد ی سبکسرانه از رژیم دروغگو آمریکاست