يكشنبه  31  شهریور  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
جمعی از طلاب حوزه‌های علمیه:

کاری نکنید که بند «م» وصیت‌نامه امام خمینی(ره) را اجرا کنیم

چهارشنبه 22 خرداد 1398 ساعت 04:44
جمعی از طلاب حوزه‌های علمیه با هشدار به مسئولان دولتی در خصوص جشن تولد ملکه انگلیس تأکید کردند: کاری نکنید که بند «م» وصیت‌نامه امام خمینی(ره) را اجرا کنیم.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، جمعی از علمای بلاد و طلاب حوزه‌های علمیه سراسر کشور با صدور بیانیه‌ای با هشدار به مسئولان دولتی در خصوص جشن تولد ملکه انگلیس تأکید کردند که کاری نکنید بند «م» وصیت‌نامه امام خمینی (ره) را اجرا کنیم.

در ابتدای این بیانیه با اشاره به آیه شریفه «یا أَیهَا الَّذِینَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا عَدُوِّی وَعَدُوَّکمْ أَوْلِیاءَ تُلْقُونَ إِلَیهِم بِالْمَوَدَّةِ وَقَدْ کفَرُوا بِمَا جَاءَکم مِّنَ الْحَقِّ» (ممتحنه-1) ای اهل ایمان! دشمنان من و دشمنان خودتان را دوستان خود مگیرید، شما با آنان اظهار دوستی می‌کنید در حالی که آنان به‌طور یقین به آنچه از حق برای شما آمده کافرند، آمده است: در شروع گام دوم انقلاب اسلامی که ان‌شاءالله طلیعه ظهور ولایت عظمای الهی خواهد بود نبرد و رویارویی جبهه حق و باطل روزبه‌روز آشکارتر شده و علاوه بر دشمنان خارجی که از هیچ گزند، خدعه و آسیبی بر ضدانقلاب و اهل حق فروگذار نکرده‌اند، جبهه باطل داخلی نیز به اشاره روباه پیر به خط شده و آماده نبرد سیاسی، فرهنگی و اقتصادی شده‌اند.

در ادامه تأکید شده است: خبر برگزاری جشن تولد ملکه یهودی‌تبار انگلیس در سفارت و دعوت از فعالان اقتصادی کشور در موقعیت جنگ تمام‌عیار اقتصادی کنونی، پس از مراسم افطار سفارت انگلیس برای مدیران دولتی و برخی نمایندگان مجلس و بعد از رأی آوردن‌های پیاپی لیست‌های انگلیسی در مجلس و شورای شهر و نامزد موردحمایت در ریاست جمهوری، همه دلسوزان میهن اسلامی را متعجب و انگشت به دهان کرده است.

در ادامه ذکر شده است: چه ارتباطی بین ذی‌نفوذترین افراد در ارکان سیاسی، اقتصادی و فرهنگی نظام اسلامی که حاصل خون شهداست با انگلیس وجود دارد که در طول تاریخ به‌جز تاراج ذخایر ملی، قحطی و نسل‌کشی، انحراف مشروطه، تجزیه ایران به نصف مساحت قبل و اختلاف‌افکنی و نابودی و بدعهدی و قتل اساطیر ملت چیزی در کارنامه شیطانی خود ندارد.

این بیانیه می‌افزاید: ما جمعی از علمای بلاد و طلاب حوزه‌های علمیه سراسر کشور به دولت غرب‌گرا و وزارت خارجه و تمامی نهادهای امنیتی هشدار می‌دهیم که اگر ریشه‌های شوم این شجره خبیث را از بنیان نکنند و با تمامی مزدوران و اعوان‌وانصار انگلیس که به فرموده رهبر معظم انقلاب آن را دولت نحس و نجس نامیده‌اند، برخورد قضایی و امنیتی نکنند، از تمامی مردم ایران برای خیزش عمومی برای تطهیر شجره طیبه انقلاب اسلامی از لوث وجود این انگل‌صفتان انگلستان کمک خواهیم گرفت و با اظهار کلمه حق برای رسوایی منافقین داخلی قیام و بند «م» وصیت‌نامه امام خمینی (ره) را اجرا خواهیم کرد.

در ادامه این بیانیه به بند «م» وصیت‌نامه امام خمینی (ره) اشاره شده است: آنچه در نظر شرع حرام و آنچه برخلاف مسیر ملت و کشور اسلامی و مخالف با حیثیت جمهوری اسلامی است، به‌طورقطع اگر جلوگیری نشود، همه مسئول هستند و مردم و جوانان حزب‌اللهی اگر برخورد به یکی از امور مذکور کردند به دستگاه‌های مربوطه رجوع کنند و اگر آنان کوتاهی کردند، خودشان مکلف به جلوگیری هستند. خداوند تعالی مددکار همه باشد.

انتهای پیام/4118/ن

http://ana.ir/i/397575
پاسخ در خور شأن خباثت‌های انگلیس فشنگ‌های رئیسعلی دلواری است

پاسخ در خور شأن خباثت‌های انگلیس فشنگ‌های رئیسعلی دلواری است

پروژه تطهیر انگلستان به بار نخواهد نشست

پروژه تطهیر انگلستان به بار نخواهد نشست

سفیر انگلیس برای تأمین مخارج تولد ملکه کاسه گدایی برداشته است

سفیر انگلیس برای تأمین مخارج تولد ملکه کاسه گدایی برداشته است

عکس شهید دلواری را به عنوان هدیه تولد به ملکه انگلیس می‌دهیم

عکس شهید دلواری را به عنوان هدیه تولد به ملکه انگلیس می‌دهیم

دیگ پلوی خانم الیزابت در تهران

دیگ پلوی خانم الیزابت در تهران

قوانین عجیبی که «ملکه انگلیس» از انجام آن‌ها مستثنی است

قوانین عجیبی که «ملکه انگلیس» از انجام آن‌ها مستثنی است

رئیس‌جمهور آمریکا با ملکه انگلیس دیدار کرد

رئیس‌جمهور آمریکا با ملکه انگلیس دیدار کرد