جمعه  09  اسفند  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
۲۵۰ کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی؛

کسانی که فاصله خود را با استکبار جهانی روشن نکنند عاقبتی جز ذلت نخواهند داشت

۲۵۰ کانون بسیج استادی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه‌ای در پاسخ به نامه تعدادی از فعالان سیاسی غربگرا تأکید کرد: کسانی که فاصله خود را با استکبار جهانی روشن نکنند عاقبتی جز ذلت نخواهند داشت.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، ۲۵۰ کانون بسیج استادی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه‌ای در پاسخ به نامه تعدادی از فعالان سیاسی غربگرا تأکید کرد: کسانی که فاصله خود را با استکبار جهانی روشن و علنی ابراز نکنند عاقبتی جز، ذلت و زباله‌دان تاریخ نخواهند داشت.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

باسم رب‌لشهدا و الصدیقین

در حالیکه خبر شهادت امیر دل‌ها سردار سلیمانی فضای سیاسی، اجتماعی و عاطفی کشور را در بهت و حیرت و ناباوری فرو برد و سرشار از خشم انقلابی علیه تروریسم استکبار جهانی کرد، بیانیه‌ای با امضای بیش از 60 نفر از مدعیان تدبیر و دلسوزی و مصلحت سنجی خطاب به مسئولان کشور منتشر شد که لازم است پاسخ روشنی به نویسندگان این بیانیه، جهت تنویر افکار عمومی ارائه شود. 

اوج بی‌تدبیری و مصلحت‌ناشناسی نویسندگان این بیانیه زمان انتشار آن است. فرمانده سپاه قدس پاسداران انقلاب اسلامی مهمان دولت عراق شده است و در بدو ورود به فرودگاه بغداد، به دستور شخص ترامپ «رئیس جمهور قمارباز آمریکا» هدف قرار می‌گیرد و با تعدادی از همراهان به شهادت می‌رسد. حداقل غیرت ایرانی و فطرت انسانی اقتضا می‌کرد ابتدا برای نشان دادن اندکی عرق ملی و دوری از عذاب وجدان، بیانیه‌ای خطاب به مجامع بین‌المللی و متولیان حقوق بین لمللی می‌نوشتید و این اقدام امریکا که خلاف بیّن همه قوانین بین‌المللی و مصداق بارز «تروریسم دولتی» است را محکوم و برای عاملان درخواست مجازات می کردید.

شما رسما دچار اشتباه محاسباتی شده‌اید. ملت شریف ایران هنوز مطالبه برخی از اذناب امضاکنندگان این نامه را در زمان حمله اول امریکا به عراق از یاد نبرده است که شورمندانه در ردای نمایندگی مجلس، صدام حسین بعثی ملعون را «خالد بن ولید» خطاب و درخواست کردند متحد با آن ملعونی که دستش به خون پاک صدها هزار جوان ایرانی آغشته بود وارد جنگ با امریکا شویم! 

ملت ایران نامه جام زهر و دعوت به مذاکره و تسلیم به آمریکا توسط 127 نفر از نمایندگان مجلس ششم در در سال 1381 را فراموش نکرده است. نامه‌ای که بلافاصله پس از آن جرج بوش پسر ایران، عراق و کره شمالی را محور شرارت نامید و بطلان سیاست خارجی دولت اصلاحات مبنی بر تنش زدایی را ثابت کرد. 

ملت شریف ایران اشتباه محاسباتی شما در ماجرای برجام را فراموش نکرده است که طی  توافقی بین‌المللی و عجولانه، دچار خوش‌بینی و بیش‌فعالی شده بودید و تلاش منتقدان برای بررسی و تأمل بیشتر را، با شانتاژ و هجمه رسانه‌ای شدید همراه کردید تا جایی که ادعا شد «با هر روز تأخیر در امضای برجام بیش از 100 میلیون دلار خسارت به ایران وارد می‌شود!». جمله مشهور« امضای کری تضمین است» یا این ادعا که « آمریکا نمی‌تواند از برجام خارج شود» تا پیش‌بینی غلط پیروزی خانم کلینتون بر ترامپ در تاریخ ایران ثبت شده است.

اکنون این شمائید که باید پاسخگوی همه خسارت‌هایی که با امضای این توافق به منافع ملی ما وارد شد باشید. ملت ایران از یاد نبرده است که به‌طور ویژه در طول فتنه 88 شعار غیر اسلامی «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران» را که مبنای تحلیلی غلطی داشت تبلیغ کردید و با استفاده از کلیه ابزارهای رسانه‌ای در پازل جنگ روانی دشمنان ایران و علیه سپاه قدس نقش آفرینی کردید. 

اشتباه محاسباتی بزرگ شما این است که ما دو راه بیشتر نداریم. جنگ یا مذاکره. خسارت باری جنگ روشن است. در نتیجه مذاکره را اضطرار مردم و حاکمیت معرفی می‌کنید و هرکس مخالف یا منتقد مذاکره باشد را جنگ طلب می‌نامید. در حالی که راه سومی هم در همه این سال‌ها درستی و کارآمدی و منطقش را به مردم عزیز ایران و مسلمانان منطقه نشان داده است «راه مقاومت».

پیشرفت‌های علمی و فناروی ایران در این سال‌ها، پیشرفت‌های نظامی در دستیابی به تکنولوژی ساخت و تولید موشک، پیروزی حزب الله لبنان در جنگ 33روزه و مردم فلسطین در جنگ 22 روزه، پیروزی بر تکفیری‌ها به‌ویژه داعش در سوریه و عراق و حفظ تمامیت ارضی این دو کشور و رویش جوانان انقلابی مدافع همین راه، همگی محصول رویکرد سوم است. رویکردی که به افزایش اعتماد به نفس ملی و عزت طلبی ایرانیان و مسلمانان منجر شده است و استکبار جهانی از قضا از همین روحیه و قدرت نرم ما می‌ترسد. کی می‌خواهید دریابید که غرب به چیزی جز اضمحلال ما نمی‌اندیشد و راضی نخواهد شد؟

بیانیه شما بلافاصله بعد از شهادت سردار رشید اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی نشان داد شما از مردم و نگاه اسلامی هم فاصله گرفته‌اید که محاکمه و قصاص قاتلان در قرآن را نادیده می‌گیرید. شما خواسته ملت که «خواستار انتقام سخت هستیم» را برنمی‌تابید و بویی از «ترهبون به عدوالله و عدوکم» نمی‌دهید. از استکبار ترسیده‌اید و ذلیلانه از عزت نفس و غرور ملی اکثریت قریب به اتفاق مردم ایران فاصله گرفته‌‌اید.

عقل عمومی حکم می‌کند ردای تربیت و تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری را به اهل ذلت ندهیم و همین جا از مسئولان امر درخواست می‌کنیم نسبت به تداوم حضور امضاکنندگان این نامه در کرسی‌های استادی دانشگاه‌ها به دلیل خیانتی که به ذهن و تحلیل دانشجویان و عزت نفس ملی خواهد شد تجدید نظر جدی و عملی شود.

در پایان باید بگوییم ملت شریف ایران دلبسته راه شهدا و راه امامین انقلاب است و کسانی که فاصله خود را با استکبار جهانی روشن و علنی ابراز نکنند عاقبتی جز، ذلت و زباله‌دان تاریخ نخواهند داشت.

انتهای پیام/4118/

http://ana.ir/i/397273
تجمع دانشجویان جلوی سفارتخانه انگلیس مجوز نداشت/ این تجمع محکوم است

تجمع دانشجویان جلوی سفارتخانه انگلیس مجوز نداشت/ این تجمع محکوم است

چه کسی باید تصمیم سخت می‌گرفت؟!

چه کسی باید تصمیم سخت می‌گرفت؟!

تأثیر معنوی شهید سلیمانی برای دنیای استکبار خطرناک‌تر از حاج قاسم است

تأثیر معنوی شهید سلیمانی برای دنیای استکبار خطرناک‌تر از حاج قاسم است

شهید سلیمانی نقشه‌های استکبار را در غرب آسیا نقش بر آب کرد

شهید سلیمانی نقشه‌های استکبار را در غرب آسیا نقش بر آب کرد

بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی

بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی در پی شهادت سردار قاسم سلیمانی

سناریوی دشمن برای انتخابات مجلس شورای اسلامی چیست؟ 

سناریوی دشمن برای انتخابات مجلس شورای اسلامی چیست؟ 

بسیج اساتید در اجرای سند دانشگاه اسلامی پیشگام باشد/ اسلام پرچم دفاع از حقوق زن را برافراشت

بسیج اساتید در اجرای سند دانشگاه اسلامی پیشگام باشد/ اسلام پرچم دفاع از حقوق زن را برافراشت

نشست مسئولان و معاونت خواهران کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی

نشست مسئولان و معاونت خواهران کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی

22/10/1398 09:24:15 ق.ظ
کدهای ۵۲ و ۲۹۰ ارائه شده در توئیت های برخی قبل از عملیات ایران قابل تامل است!! یا لَلعَجَب ؟؟؟ هواپیمای مسافر بری پرواز p2752 و کد ۲۹۰ با هواپیمای مسافربری ساخت آمریکا ؟؟؟؟ بوئینگ غول صنعت هواپیما سازی آمریکا!!! انگار لیبرالهای رادیکال با این توطئه از پیش طراحی شده نفس عمیقی کشیدند خدایا قلوب مومنین را صبر عطا فرما!