يكشنبه  17  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

بیانیه اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به مناسبت یوم‌الله 22 بهمن

دوشنبه 21 بهمن 1398 ساعت 15:11
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با صدور بیانیه‌ای از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با صدور بیانیه‌ای از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

در بهمن ۵۷ کلام خدا بر لسان روح خدا جاری شده و چشم جهانیان نظاره‌گر اهتزاز پرچم غرورآفرین مزین به «الله» شد. تصویری که در گذر زمان به حقیقت پیوست و در اوج قدرت‌نمایی پوشالی غرب و شرق و غرّش‌های توخالی لیبرالیسم و سوسیالیسم ملت مسلمان ایران با گفتمان «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی»، با استعانت از الله و با تبر ابراهیمی امام روح الله(ره) تیشـه بر اندیشه‌های بی‌ریشه الحادی اومانیستی و ضددینی زده و در قرن بیستم  بر سکه تاریخ ضرب کردند: «کلمه اللّه هیَ العُلیــا»

پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران که به اعتراف بسیاری از انقلاب‌شناسان نـو، منحصر به فرد و عظیم بود، موجب شد که شیطان بزرگ(آمریکا و همدستانش) با منش استکبــاری سَلَـف خود از تعظیم و سجـده بر این انقلاب الهـی سرباز زده و برای تغییر ساختار، رفتار، مهار و انحراف آن به توطئـه‌های مختلفی دست بزنند که ترور سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، خروج از برجام و کوبیدن بر طبل تحریم‌ها آخرین توطئه مستاجران کاخ سفید برای ناامید کردن مردم عزیز ایران نسبت به انقلابشان است. توطئه‌ای که سوء تدبیرهای داخلی و گاهی سبک زندگی نادرست خودمان تا حدودی متأسفانه آن‌ها را امیدوار کرده است.

اما مردم عزیز، با هر سلیقه‌ای که هستید باید بدانیم، آنچه اهمیت حضور در ۲۲ بهمن امسال را مضاعف می‌کند توطئه‌های دشمن با تحریم‌های ظالمانه است. اکنون که آمریکا با سلاح تحریم به دنبال نارضایتی و ارسال تصویر نادرست از مردم ایران به جهانیان است، حضور ما باطل السحر تصاویر دروغین ساحران فرعون کاخ سفید و نشانه‌ای دیگر برای اثبات خطاهای دستگاه محاسباتی آمریکا خواهد بود.

اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از مردم شریف ایران اسلامی که صاحبان اصلی این انقلاب عظیم هستند دعوت می‌کند، در کنار یکدیگر در راهپیمایی چهل‌ویکمین 22 بهمن‌‌ماه شرکت کنیم و با حضورمان پیغام وحدت و همدلی‌ را به گوش جهانیان برسانیم و با مشت‌های گره‌کرده بر دهان مستکبرین زده و این پیام را برسانیم که ملت ایران پای مبانی انقلاب و آرمان‌هایش ایستاده است و از آن کوتاه نخواهد آمد. ان‌شاءالله با عنایت حضرت ولی عصر(عج) این حضور گامی بلند برای حرکت به سوی تمدن نوین اسلامی خواهد بود.

انتهای پیام/4118/

http://ana.ir/i/385683
راهپیمایی 22 بهمن باید متفاوت‌تر و باشکوه‌تر از قبل برگزار شود

راهپیمایی 22 بهمن باید متفاوت‌تر و باشکوه‌تر از قبل برگزار شود

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن منشأ یأس دشمنان و تأمین کننده امنیت و سلامت اجتماعی است

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن منشأ یأس دشمنان و تأمین کننده امنیت و سلامت اجتماعی است

بیانیه حزب مستقل و اعتدال ایران به مناسبت یوم‌الله 22 بهمن

بیانیه حزب مستقل و اعتدال ایران به مناسبت یوم‌الله 22 بهمن