يكشنبه  31  شهریور  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما:

مرگ بر آمریکا تنها یک شعار نیست، بلکه اعتقاد ماست

سه شنبه 12 دی 1396 ساعت 10:09
بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما در نامه‌ای سرگشاده نوشت: مرگ بر آمریکا تنها یک شعار نیست، بلکه اعتقاد ماست و مرگ بر یک جغرافیا نیست بلکه مرگ بر یک تفکر است. مرگ بر تفکر لیبرال دموکراسی، تفکر استعمارگر و بالاخره تفکر اسلام سرمایه داری و اسلام آمریکایی است.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما پیرامون اتفاقات اخیر دانشگاه در نامه‌ای سرگشاده خطاب به علی‌عسگری رئیس سازمان صدا و سیما نوشت.

متن نامه به شرح ذیل است: این نامه سرگشاده را رنجنامه‌ای بدانید از سوی فرزندان پیر جماران که کمال‌شان را در تبعیت محض از امام خامنه‌ای می‌دانند. البته رنجنامه‌ای که در بطن خود کینه‌ای مقدس از مستکبران و ظالمان جهان را نگه داشته است. رنجنامه‌ای که فقط رنجنامه نیست؛ مطالبه‌ای است در مسیر تحقق آرمان‌های واقعی حضرت روح الله و نائب برحقش حضرت امام خامنه‌ای.

مرگ بر آمریکا تنها یک شعار نیست، بلکه اعتقاد ماست و مرگ بر یک جغرافیا نیست بلکه مرگ بر یک تفکر است. مرگ بر تفکر لیبرال دموکراسی، تفکر استعمارگر و بالاخره تفکر اسلام سرمایه داری و اسلام آمریکایی است.

بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما در ادامه آورده است: متاسفانه این روزها و در حالی که هنوز دو روز از حماسه نهم دی ماه نگذشته است و کشور آبستن اغتشاشات و فتنه داخلی جریانات معاند و ضد انقلاب با حمایت آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود و برخی از گروهک‌های منافقین و تکفیری است، برخی از اساتید و دانشجویان در دانشگاه صدا و سیما پیدا شده‌اند که در دفاع از رژیم کودک‌کش و غاصب صهیونیستی و شیطان بزرگ روزنامه کیهان را بر روی نماد این دو رژیم انداخته و وارد دانشگاه صدا و سیما می‌شوند.

در ادامه آمده است: آیا جای چنین اساتیدی در دانشگاه صدا و سیماست؟ آیا چنین اساتیدی قرار است دانشجویان متعهد و انقلابی برای تحصیل در دانشگاه صدا و سیما جذب و گزینش کنند؟ آیا اینان قرار است در جنگ نرم به مقابله با عملیات روانی چند لایه دشمنان و پیاده نظام داخلی‌شان علیه رسانه ملی بپردازند؟ بسیار متاسفیم در دانشگاهی که به تعبیر رهبر معظم انقلاب قلب تپنده رسانه ملی نام گرفته است، اینک اساتید و دانشجویانی در این مجموعه رسوخ و نفوذ کرده‌اند که چنین آشکارا از رژیم غاصب صهیونیستی دفاع می‌کنند.

شایسته نیست یکی دو استاد دانشگاه صداوسیمای جمهوری اسلامی، شأن استادی را رعایت نکند و به اراده و اعتقاد دانشجویان و اساتید در نشان دادن نفرت و انزجار خود از حمایت‌های کاخ سفید از رژیم غاصب صهیونیستی، بی‌حرمتی کنند و با ژست روشنفکرمأبانه خود به جای قدم گذاشتن بر روی پرچم شیطان بزرگ، پای بر روزنامه‌ای که اسم جلاله دارد بگذارند.

در پایان این نامه آمده است: در پایان ما دانشجویان انقلابی دانشگاه صدا و سیما ضمن محکوم نمودن این اقدام سخیفانه و دون شأن دانشگاه صدا و سیما هشدار می‌دهیم که صبر جوانان انقلابی در دانشگاه صدا و سیما درحال لبریز شدن است، اگر با چنین تفکرات و اقدامات انحرافی در اسرع وقت برخورد قانونی و انقلابی صورت نگیرد مطابق با بند-میم-وصیت نامه امام راحل اقدام خواهیم کرد.

http://ana.ir/i/247724
ساعت رسمی کشور امشب به عقب کشیده می‌شود/ چرا تغییر ساعت 31 شهریور صورت نمی‌گیرد؟
بانوی کوهنورد آسمانی شد/ تسلیت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ورامین - پیشوا
روسیه درباره هرگونه تعدی آمریکا به ایران هشدار داده است / نارضایتی کاخ سفید از مسکو و تهران به دلیل اصرار بر سیاست مستقل
ثبت‌نام حضوری متقاضیان ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی قم
افزایش ۱۵ درصدی ظرفیت متروی تهران از اول مهرماه/ کاهش سرفاصله حرکت قطارهای مترو به کمتر از 4 دقیقه
تسهیلات وزارت نیرو برای فرصت مطالعاتی اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها در صنعت آب و برق
سعه‌صدر و تکریم ارباب رجوع مهم‌ترین ارکان رفتار در دانشگاه هستند
بوریس جانسون و امیر قطر پیرامون حمله به آرامکو در لندن گفتگو کردند
جنبش در حوزه مهارت افزایی نیازمند نگاه جدیدی است/ هاشمی: سازمان فنی و حرفه‌ای باید محل رجوع صنایع از طریق شستا شود
راهنمای پذیرفته‌شدگان دوره بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد