شنبه  23  آذر  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
توسط شورای معاونت سیما انجام شد؛

پشتیبانی تولیدات برنامه‌های شبکه‌های سیما از آستان مقدس امام رضا(ع)

دوشنبه 06 آبان 1398 ساعت 16:39
نماینده شورای معارف سیما گفت: گروهی ۳۵ نفره‌ از شورای معارف، تولیدات برنامه‌های شبکه‌های سیما را از آستان مقدس امام رضا(ع) پشتیبانی می‌کند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا ابوالفضل طهماسبی با اشاره به اینکه طبق سنوات گذشته، شورای معارف برای ایام ماه صفر، گروه برنامه‌سازی خودش را جهت پشتیبانی برنامه‌های سیما مستقر کرده است، اظهار کرد: گروه ۳۵ نفره‌ای تولیدات برنامه‌های شبکه‌های سیما را از آستان مقدس امام رضا(ع) پشتیبانی می‌کنند.

وی تاکید کرد: شورای معارف، مجموعه‌ای فعال در معاونت سیما است که سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی را برای برنامه‌های معارفی انجام می‌دهد.

طهماسبی افزود: با تعامل خوبی که با واحد رسانه آستان قدس رضوی داشته‌ایم، استودیوهایی تعبیه شده است تا شبکه‌های یک، دو، سه، پنج، قرآن و معارف سیما، جام‌جم، الکوثر و شبکه‌های استانی و برون مرزی، برنامه‌های خود را تولید کنند.

نماینده شورای معارف سیما با اشاره به برگزاری جلساتی با معاونین آستان قدس رضوی ازجمله معاون ارتباطات و رسانه و تبلیغ یادآور شد: برنامه‌‌ریزی محتوایی برای شبکه‌های مختلف انجام و به شبکه‌ها ابلاغ شد؛ همچنین برنامه‌ریزی برای تولید برنامه از روز جمعه سوم آبان ماه شروع شد و تا پایان روز شهادت حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا علیه‌السلام ادامه دارد.

انتهای پیام/4076/

http://ana.ir/i/442531
گلچین مداحی شهادت امام رضا (ع) + دانلود

گلچین مداحی شهادت امام رضا (ع) + دانلود

سوگواری دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در ایام پایانی ماه صفر

سوگواری دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی در ایام پایانی ماه صفر

مناظره امام رضا(ع) با عالمان یهود در سریال «ولایت عشق» + فیلم

مناظره امام رضا(ع) با عالمان یهود در سریال «ولایت عشق» + فیلم