سه شنبه  06  خرداد  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

گردهمایی خانواده شهدای فاطمیون در قطعه 50 بهشت زهرا(س)

جمعه 09 شهریور 1397 ساعت 12:34
خانواده شهدای فاطمیون امروز با حضور در بهشت زهرا(س) به غبارروبی مزار شهدا و قرائت زیارت عاشورا می‌پردازند.

علی‌اکبر داود‌آبادی در گفتگو با خبرنگار حوزه حماسه و مقاومت گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، از گردهمایی خانواده این شهدا در روز جمعه 9 شهریورماه در بهشت زهرا(س) خبر داد و گفت: این ویژه‌برنامه ساعت 17 در قطعه 50 بهشت زهرا(س) برگزار می‌شود و در آن برنامه علاوه بر غبارروبی مزار شهدای فاطمیون برنامه قرائت زیارت عاشورا را نیز برگزار می‌کنیم.

این عضو بسیج فاطمیون ادامه داد: بچه‌های فاطمیون هر جا که نیاز به ظلم‌ستیزی و مبارزه با استکبار و کمک‌رسانی به مردم باشد، در آنجا حضور دارند. علاوه بر کمک به مردم مظلوم سوریه و فلسطین این لشکر در فعالیت‌های داخلی از جمله زلزله کرمانشاه و مناطق محروم نیز حضور فعال دارد و همواره سعی داریم تا جبهه مقاومت را در هر نقطه‌ای که نیاز به کمک‌های ما دارد، شکل دهیم.

وی به ویژه‌برنامه‌های هفته دفاع مقدس در قالب یک برنامه مشارکتی در میدان بهارستان اشاره کرد و گفت: در این هفته سعی داریم تا نمایشگاهی را در قالب یادواره شهدا و در بخش‌های نقاشی، عکاسی، پرچم از آثار برگزیده مسابقه کارتون و کاریکاتور «پایان یک داعش» و همچنین ویژه‌برنامه «شب خاطره» اجرا کنیم.

داود‌آبادی خاطر نشان کرد: ویژه‌برنامه‌ای در قالب یادواره شهید حججی، 12 شهریورماه در تالار وحدت برگزار می‌شود که در آن از هنرمندان فعال حوزه مقاومت و جهاد تجلیل می‌کنیم.

گفتنی است؛ لشکر فاطمیون یک نیروی شبه نظامی وابسته به سپاه قدس متشکل از شیعیان افغانستان است، که از جنگجویان افغانستانی مبارز در زمان حمله شوروی به افغانستان و دوران طالبان و همچنین تیپ ابوذر یا افغانستانی‌های حاضر در جنگ ایران عراق، افغانستانی‌های شیعه مقیم ایران و افغانستانی‌های شیعه مقیم سوریه با کمک سپاه قدس شکل گرفته و مأموریت اصلی خود را دفاع از مقدسات مسلمانان و مأموریت ثانویه خود را مبارزه با ظلم در سراسر جهان می‌داند.

انتهای پیام/4072/خ

http://ana.ir/i/307939
اجتماع رزمندگان و خانواده شهدای فاطمیون برای پاسداشت «حاج قاسم»

اجتماع رزمندگان و خانواده شهدای فاطمیون برای پاسداشت «حاج قاسم»

گرامیداشت سردار دل‌ها در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

گرامیداشت سردار دل‌ها در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی