دوشنبه  30  دی  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

لیگ جهانی والیبال - ایتالیا/ پیروزی لهستانی‌ها برابر قهرمان المپیک

جمعه 12 خرداد 1396 ساعت 22:15
تیم ملی والیبال لهستان برابر برزیل به برتری رسید.

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری آنا از ایسنا، در اولین روز لیگ جهانی 2017 و در گروه A تیم ملی والیبال برزیل، قهرمان المپیک ریو در شهر پیزاروی ایتالیا به مصاف لهستان رفت و برابر این تیم شکست خورد.

لهستان موفق شد با نتیجه 3 بر 2 و در یک دیدار جذاب برابر برزیل پیروز شود. این نتیجه در حالی رقم خورد که تیم برزیل در اواسط ست چهارم سه امتیاز از حریفش پیش بود ولی دفاع و توپ‌گیری‌های خوب بازیکنان لهستان و هم‌چنین عملکرد فوق‌العاده دجورجی سرمربی لهستان باعث برتری این تیم شد.

ست‌های این بازی با نتایج 20-25، 25-20، 25-19 و 22-25 و8-15 به پایان رسید.

هر دو تیم با مربیان جدید پا به این رقابت‌ها گذاشته‌اند. فردیناندو دجورجی برای لهستان و دال زوتو برای برزیل روی نیمکت سرمربی‌گری نشسته‌اند.

ماچیه موزای، داوید کونارسکی، بارتوش کورک، کارول کلوش، بارتلومیه لیمناسکی، دامیان وویتاشک، فابیان درژیزگا، گژگورژ لوماش، میخال کوبیاک، الکساندر سیلوکا، یاکوب کوچانوفسکی، پاول زاتورسکی، رافائل بوشِک و متئوش بینیک برای لهستان و برونو رزنده (کاپیتان)، اِدِر کاربونرا، تیاگو برندل، موریلو رادکی، تیلز هاس، اوتاویو رودریگز پینتو، رودریگو لیائو، موریسیو سوزا، داگلاس سوزا، لوکاس ساوتکمپ، ایواندرو گوئرا، ریکاردو سوزا، موریسیو بورگِس آلمایدا سیلوا و رینان بویاتی برای برزیل در لیگ جهانی به میدان می‌روند.

از دقایقی دیگر نیز در ادامه بازی‌های همین گروه ایران و ایتالیا به مصاف هم می‌روند.

http://ana.ir/i/184519