دوشنبه  05  اسفند  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

فراخوان شرکت در مسابقات سراسری ماشین‌های رادیو کنترلی

سه شنبه 16 مهر 1398 ساعت 19:48
اولین دوره مسابقات سراسری ماشین رادیو کنترلی با عنوان « تخته گاز » در چهار بخش مختلف 11 تا 17 آبان ماه برگزار می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا مدیریت فرهنگی هنری منطقه دو سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با هدف ایجاد فضایی شاد و بانشاط در کنار یک رقابت سالم و پر انرژی و با مشارکت شهرداری منطقه 16 تهران،  اقدام به برگزاری اولین دوره مسابقات سراسری ماشین‌های رادیوکنترلی با عنوان « تخته گاز » نموده است.

در این مسابقات که از یازدهم لغایت هفدهم آبان ماه سال جاری در محل بوستان ترافیک منطقه 16 شهرداری تهران برگزار می‌شود ، علاقمندان در بخش‌های مختلف به رقابت می‌پردازند. شرکت در این مسابقات برای تمامی علاقمندان آزاد است.

بخش‌های مختلف این مسابقات عبارتند از:

الف – ماشین‌های کنترلی اسباب بازی : این بخش ویژه کودکان کمتر از 9 سال بوده که با ماشین‌های اسباب بازی خود شرکت می‌کنند.

ب- ماشین‌های بنزینی و نیترو: این بخش مخصوص ماشین‌های حرفه‌ای سوختی بوده و شرکت کنندگان با ماشین‌های سوختی خودشان شرکت می‌نمایند .

ج- بخش ماشین‌های الکتریکی : این بخش ویژه ماشین‌های الکترونیکی و در دو قسمت سرعت و کوهستان برگزار می‌شود . در این بخش علاقمندان می‌توانند با ماشین‌های کنترلی خود شرکت نموده و درصورت نداشتن ماشین کنترلی از ماشین‌های موجود در محل مسابقات استفاده نمایند.

د- بخش خانوادگی: با هدف گسترش فضای نشاط در میان خانواده‌ها بخش ویژه خانواده برگزار می‌شود . در این بخش خانواده‌ها می‌توانند به‌همراه کودکان خردسال و ماشین‌های شارژی بزرگ شرکت نموده و در یک رقابت خانوادگی مهیج حضور داشته باشند.

ثبت نام این مسابقات به‌صورت اینترنتی بوده و علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 88366366 تا 8 ( دبیرخانه مسابقه واقع در فرهنگسرای ابن سینا ) تماس بگیرند و برای ثبت نام به نشانی RALLY.FARHANGSARA.IR   مراجعه نمایند . مهلت ثبت نام تا پایان مهرماه 98 است.

لازم به ذکر است به دلیل محدودیت در تعداد شرکت کنندگان،‌ اولویت با علاقمندانی است که زودتر اقدام به ثبت نام نمایند.

انتهای پیام/4127/

http://ana.ir/i/429804
خطرات شرط‌‌ بندی و قمار آنلاین در جام جهانی

خطرات شرط‌‌ بندی و قمار آنلاین در جام جهانی

مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در ایران باید مردمی شود/ افزایش حضور مردم در مسابقات قرآنی/ بودجه‌های قرآنی هرسال کمتر می‌شود

مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در ایران باید مردمی شود/ افزایش حضور مردم در مسابقات قرآنی/ بودجه‌های قرآنی هرسال کمتر می‌شود

شرکت کودکان کار حاشیه شهر تهران در مسابقه دو و میدانی

شرکت کودکان کار حاشیه شهر تهران در مسابقه دو و میدانی

آیت الله هاشمی رفسنجانی: جوانمرد صفت  ورزشکاران است/ جوانمرد در مسیر منفی گام بر نمی دارد

آیت الله هاشمی رفسنجانی: جوانمرد صفت ورزشکاران است/ جوانمرد در مسیر منفی گام بر نمی دارد