يكشنبه  06  بهمن  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
مدیر کل پلیس افتخاری ناجا:

اعضای سطح اول پلیس افتخاری مجوز حمل سلاح دریافت می‌کنند

سه شنبه 26 اسفند 1393 ساعت 14:00
مدیرکل پلیس افتخاری ناجا با بیان اینکه تا امروز بیش از 35 هزار نفر از مردم در سراسر کشور در پلیس افتخاری ثبت‌نام کردند و قرار است از این تعداد 8 هزار نفر در طرح نوروزی به کارگیری شوند، گفت: اعضای سطح اول پلیس افتخاری مجوز حمل سلاح دریافت می‌کنند.

به گزارش گروه اجتماعی آنا، سرهنگ محمدرضا اکرمی با اشاره به هدف پلیس افتخاری به منظور ارتقاء دانش اجتماعی آحاد مردم اظهار کرد: تا امروز بیش از 35 هزار نفر از مردم در سراسر کشور در پلیس افتخاری ثبت‌نام کردند و قرار است از این تعداد 8 هزار نفر در طرح نوروزی به کارگیری شوند.

وی با اشاره به وجود دو سطح در پلیس‌های افتخاری‌ ناجا گفت: سطح نخست پلیس‌های افتخاری که در ماموریت‌های انتظامی با ماموران پلیس مشارکت می‌کنند افرادی هستند که در محدوده سنی 18 تا 60 سال قرار دارند و پس از احراز صلاحیت و تکمیل آموزش‌های عمومی و تخصصی به کمک پلیس در ماموریت‌های انتظامی حضور خواهند داشت.

سرهنگ اکرمی ادامه داد: در سطح دوم پلیس‌های افتخاری نیز اعضای این پلیس بدون هیچگونه محدودیت سنی می‌توانند نیروی انتظامی را در مباحث فرهنگی حمایت کنند و همیاران پلیس و پلیس‌یاران در این سطح طبقه‌بندی می‌شوند.

وی در خصوص تجهیزات مورد اختیار پلیس‌های افتخاری نیز خاطرنشان کرد: اعضایی که در سطح اول پلیس‌های افتخاری قرار دارند پس از تکمیل آموزش‌های عمومی و تخصصی و احراز هویت و تایید صلاحیت‌شان مجوز حمل اسلحه نیز دریافت خواهند کرد.

http://ana.ir/i/9102
21/04/1398 05:06:50 ق.ظ
همش کذبه شش ساله سرکاریم فقط مستند سازی الکی انجام میدن حتی یه کارت هم ندادن باتوجه ب این همه فعالیت و کشفیات حرف میشنویم تازه همه فرار کردن انگیزه ای ندارن