پنجشنبه  14  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

گره کور ترافیک جاده چالوس مسیر ۴ساعته را ۱۲ ساعته کرد! + تصویر

يكشنبه 08 فروردین 1395 ساعت 10:10
مسافرانی که روز گذشته (شنبه) از طریق جاده چالوس عازم شمال کشور شده بودند، مسیر ۴ساعته را بیش از ۱۲ساعت طی کردند!

به گزارش خبرگزاری آنا یکی از مخاطبان با اعلام این مطلب گفت که آنان ساعت ۱۸ روز شنبه از تهران به مقصد چالوس حرکت کردند اما بخاطر شدت ترافیک که در برخی جاها قفل شده بود، ساعت۴:۳۰ بامداد، تازه به سد سیاه بیشه می‌رسند!

این مسافر با بیان اینکه « از طرف چالوس به سمت کرج وضعیت بدتر بود»، افزود: ابن مسافران ساعت ۱۵روز شنبه حرکت می‌کنند اما همزمان با ما به سد سیاه بیشه می‌رسند در حالی که فاصله چالوس تا سیاه بیشه حدود ۸۰کیلومتر است.

وی گفت: متاسفانه ماشینهای مسیر چالوس به کرج بخاطر ترافیک بسیار شدید، عموما در جاده پارک کرده و خوابیده بودند.علاوه بر آن، مشکل بنزین نیز وجود داشت چون در ارتفاعات برف می امد و ماشینها که بخاطر ترافیک ثابت مانده بودند، مجبور بودند ماشین خود را روشن نگه دارند.

این مسافر با انتقاد از نحوه اطلاع رسانی مسئولان مربوطه در خصوص وضعیت جاده هایی همچون جاده چالوس که ظرفیت محدود دارد و در طول جاده از وضعیت متفاوت آب و هوایی برخوردار است، گفت: کاش اطلاع رسانی دقیق از وضعیت سراسر جاده چالوس می‌شد تا مردم عازم نشوند و دچار ترافیک کور جاده، بی بنزینی‌ و کلافگی نمی‌شدند و بدین ترتیب مسیر ۴ساعته را ۱۲ساعته طی نمی‌ کردند.

http://ana.ir/i/74319