شنبه  10  خرداد  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
فرمانده انتظامی استان گیلان:

طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در گیلان ادامه دارد/ ممانعت پلیس از ورود مسافران

دوشنبه 18 فروردین 1399 ساعت 13:15
فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان این‌که طرح فاصله‌‌گذاری اجتماعی در استان همچنان با قوت ادامه دارد، گفت: با حضور فعال پلیس در ورودی‌های از ورود مسافران به گیلان جلوگیری می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از پایگاه خبری پلیس سردار عزیزاله ملکی در ارتباط با طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در استان گیلان اظهار کرد: برابر مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، این طرح در استان گیلان تا پایان فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

وی با بیان این‌که از ابتدای سال‌جاری این طرح در سطح استان اجرا شد، افزود: با همراهی و همکاری مردم شریف ایران اسلامی، شاهد موفقیت‌های بسیار خوبی در بحث مبارزه با ویروس کرونا بودیم و از همه شهروندان انتظار می‌رود این همکاری‌ها تا زمان اعلام رسمی مسئولان حوزه بهداشت و درمان ادامه یابد.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به افزایش تردد خوردوها با پلاک غیر بومی در مبادی ورودی استان از ابتدای روز گذشته بیان داشت: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در استان همچنان با جدیت ادامه خواهد داشت.

ملکی ادامه داد: با حضور فعال پلیس در مبادی رسمی از ورود مسافران به استان گیلان جلوگیری به عمل می‌آید و در صورت اصرار مسافران یقیناً با متخلفان برخورد قاطع و قانونی صورت خواهد گرفت.

این مقام ارشد انتظامی استان اظهار کرد: همچنین در تمامی شهرستان‌های استان با خودروهای پلاک غیربومی برخورد شده و ضمن اعمال جریمه، خودروی متخلفان به پارکینگ منتقل خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان با بیان این‌که وضعیت استان گیلان همچنان در اضطرار قرار دارد از مسافران خواست با پلیس همکاری لازم را داشته باشند و از سفر به استان تا اطلاعیه‌های بعدی و دفع کامل خطر ابتلا به ویروس کرونا پرهیز کنند.

انتهای پیام/ 4105

http://ana.ir/i/481345
بازار سنتی ستارخان آتش گرفت

بازار سنتی ستارخان آتش گرفت

کشف 492 میلیارد تومان کالای قاچاق در هرمزگان

کشف 492 میلیارد تومان کالای قاچاق در هرمزگان

کشف 543 میلیاردی کالای قاچاق در هرمزگان

کشف 543 میلیاردی کالای قاچاق در هرمزگان

کشف 8 هزار و 878 کیلوگرم مواد مخدر در هرمزگان

کشف 8 هزار و 878 کیلوگرم مواد مخدر در هرمزگان