شنبه  09  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
رئیس پلیس پایتخت:

کسبه می‌توانند از فردا یک ساعت بیشتر به فعالیتشان ادامه دهند

جمعه 02 اسفند 1398 ساعت 23:02
سردار رحیمی گفت: از فردا کسبه می‌توانند یک ساعت بیشتر به فعالیتشان ادامه بدهند و البته بازارچه‌های نوروزی در ۷ نقطه فعال می‌شوند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت شامگاه امشب در برنامه تلویزیون شبکه پنج اظهار کرد: درود بر این ملت که امروز در این جشن بزرگ یک حماسه را پای صندوق‌های رقم زدند.

وی افزود: استکبار مدت‌های زیادی است که با تمام ظرفیت سعی داشت حضور مردم را در امروز کمرنگ کنه ولی با حضور قاطعانه مردم این طرح شوم شکست خورد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: افرادی که امروز اقدام به رأی گیری کردند این عملشان را به پشتوانه امنیت فوق العاده پایتخت انجام دادند.

وی ادامه داد: بالغ بر ۴۵۵۲ شعبه اخذ رأی داشتیم که مأموران ما در تمامی این شعبات حضور داشتند و هیچ مشکل امنیتی نه در تنها و نه در کشور نداشتیم، آمار کشور را من دقایقی قبل از مرکز فرماندهی ناجا استعلام کردم و خدمت شما عرض کردم.

سردار رحیمی بیان کرد: بیش از ۱۴ هزار نفر از پرسنل ناجا در سر صندوق‌های رأی حضور داشتند و البته باقی پرسنل ناجا در اقصی نقاط پایتخت حضور داشتند تا سایر امور انتظامی شهروندان را برطرف کنند.

رئیس پلیس پایتخت گفت: بیش از یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر برای برگزاری نماز جمعه به امامت رهبر معظم انقلاب آمدند که در آن برنامه هم پلیس تمام قد امنیت مراسم را برقرار کرد.

وی گفت: کار پلیس تا پایان شمارش آرا ادامه دارد، بعد از اینکه آرا شمرده شد به مخازن انتقال پیدا می‌کنند و همکاران ما همچنان از آن آرا محافظت می‌کنند.

رئیس پلیس پایتخت از بازاریان و کسبه تقاضا کرد که با توجه به نزدیکی به عید نوروز اقلام و اجناسشان را گران نکنند و هوای هموطنان را داشته باشند.

سردار رحیمی افزود: افرادی که در فضای مجازی قیمت خودرو، دلار و… را بی جهت افزایش می‌دهند منتظر برخورد شدید پلیس باشند چراکه این کارها به مثابه همکاری و همراهی با آمریکا هست.

وی با اشاره چهارشنبه آخر سال گفت: برخی‌ها برای استفاده از خودشان با جان سایر افراد بازی می‌کنند، هشدار می‌دهم که پلیس به شدت با مواد محترقه غیرمجاز و دست ساز برخورد می‌کند و پلیس امنیت و اماکن ما کشفیات خوبی هم در این زمینه داشتند.

سردار رحیمی ادامه داد: از فردا کسبه می‌توانند یک ساعت بیشتر به فعالیتشان ادامه بدهند و البته بازارچه‌های نوروزی در ۷ نقطه فعال می‌شوند.

رئیس پلیس پایتخت در پایان گفت: برای مجرمین و متهمان سابقه دار برنامه‌ای داریم که از چند روز دیگر آغاز می‌شود و آنها را به‌طور ویژه تحت نظر داریم.

انتهای پیام/4127/

http://ana.ir/i/473485
سفر به شهر شگفتی های خاورمیانه را در نوروز امسال از دست ندهید!

سفر به شهر شگفتی های خاورمیانه را در نوروز امسال از دست ندهید!

چرا تعطیلات نوروز را به جنوب سفر کنیم؟

چرا تعطیلات نوروز را به جنوب سفر کنیم؟

هیچ مشکل خاصی برای امنیت انتخابات در تهران وجود ندارد

هیچ مشکل خاصی برای امنیت انتخابات در تهران وجود ندارد

امنیت شعب اخذ رأی توسط ۱۴ هزار پلیس تأمین می‌شود/ برخورد با کارناوال‌های انتخاباتی

امنیت شعب اخذ رأی توسط ۱۴ هزار پلیس تأمین می‌شود/ برخورد با کارناوال‌های انتخاباتی

راهپیمایی ۲۲ بهمن در کمال امنیت و آرامش و پر شور برگزار شد 

راهپیمایی ۲۲ بهمن در کمال امنیت و آرامش و پر شور برگزار شد