پنجشنبه  01  اسفند  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out

جزئیاتی از اصابت گلوله به محافظ نماینده مجلس استان اصفهان

دوشنبه 24 تیر 1398 ساعت 21:48
احمد سالک، نماینده مجلس استان اصفهان بعد از ظهر روز گذشته برای شرکت در یک برنامه تلویزیونی در تهران عازم شبکه افق بود که با هجوم چند موتور سوار به خودرو خود مواجه شد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از روابط عمومی پلیس فاتب، حدود ساعت 20:15 شب گذشته، حجت‌الاسلام احمد سالک؛ نماینده مردم شریف اصفهان برای ضبط برنامه تلویزیونی در دفتر یکی از شبکه‌های تلویزیونی حضور یافت.

راننده وی نیز در خیابان دانشگاه، تقاطع خیابان لبافی‌نژاد منتظر اتمام ضبط برنامه بودند تا پس از آن به همراه نماینده مردم اصفهان به دفتر کار مراجعت کنند.

حدوداً 15 دقیقه از توقف خودرو کنار خیابان گذشته و راننده داخل خودرو مشغول کار با تلفن‌همراه بود که یک دستگاه موتورسیکلت با دو سرنشین حدوداٌ 17 تا 18 ساله نزدیک این خودرو شدند.

نفر ترک‌نشین ضمن پیاده شدن از موتورسیکلت ظاهراً به قصد سرقت نزدیک خودرو شد که راننده متوجه موضوع شده و به دنبال آنها دوید.

راننده حین حرکت به سمت سارقان، با مسلح کردن اسلحه یک تیر هوایی شلیک کرد. در نهایت حین قراردادن اسلحه داخل غلاف، با توجه به مسلح بودن اسلحه یک تیر شلیک شده و به پای راست این فرد اصابت کرد که وی بر اثر این حادثه مجروح شد.

بلافاصله بعد از این حادثه و با تماس شهروندان با سامانه فوریتهای پلیسی 110 و اورژانس، عوامل انتظامی و امدادی در صحنه حاضر شدند همچنین فیلم مداربسته به طور کامل به ثبت جزئیات این حادثه پرداخته است.

سردار حمید هداوند؛ جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: تیمهای پلیس پیشگیری و آگاهی در تلاش برای شناسایی و بازداشت متهمان این پرونده هستند.

انتهای پیام/

http://ana.ir/i/404819
سالک سوءقصد به خودش را رد کرد

سالک سوءقصد به خودش را رد کرد

واکنش پلیس به تیراندازی شب گذشته در خیابان شهید لبافی‌نژاد

واکنش پلیس به تیراندازی شب گذشته در خیابان شهید لبافی‌نژاد

جزییات حمله به احمد سالک از زبان خودش

جزییات حمله به احمد سالک از زبان خودش