دوشنبه  25  شهریور  1398
پنجشنبه , 15 آذر 1397 ساعت 10:56

آمویی در گفتگو با آنا:

تیراندازی در مراسم عروسی در کرمانشاه/ 4 نفر کشته شدند

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از تیراندازی و کشته و زخمی شدن 20 نفر در یک مراسم عروسی در کرمانشاه خبر داد.

سرهنگ محمدرضا آمویی در گفتگو با خبرنگار حوزه انتظامی گروه اجتماعی خبرگزاری آنا در خصوص حادثه تیراندازی شب گذشته چهارشنبه 14 آذر در کرمانشاه گفت: در یک مراسم عروسی که شب گذشته در شهرک چمن کرمانشاه برگزار شد، درگیری شدیدی بین شرکت کنندگان در مراسم شکل می‌گیرد که در این درگیری 20 نفر کشته و زخمی می‌شوند.

وی ادامه داد: بعد از تحقیقات پلیس مشخص می‌شود که یکی از مهمانان که سابقه شرارت و نزاع را نیز در گذشته داشته است با برخی دیگر از مهمانان درگیر می‌شود و به‌دلیل ادامه‌دار شدن درگیری اقدام به تهیه سلاح کلاشینکف می‌کند و به طرف افراد تیراندازی کرده که در پی این اتفاق 20 نفر کشته و زخمی می‌شوند؛ پس از این اتفاق مصدومین حادثه به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل می‌شوند که 4 نفر از این افراد به‌دلیل شدت جراحت جان خود را از دست می‌دهند و 16 نفر باقی‌مانده نیز در بیمارستان بستری می‌شوند؛ کشته‌شدگان یک خانم و سه آقا بودند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: با حضور به موقع پلیس سه نفر از منازعان دستگیر شده و تلاش برای دستگیری ضارب اصلی این حادثه ادامه دارد؛ پلیس استان کرمانشاه با افرادی که بخواهند امنیت مردم را خدشه‌دار کنند به‌شدت برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام/4110/4044/

http://ana.ir/i/331923
3 نفر از اعضای یک خانواده بر اثر تیراندازی در کرمانشاه کشته شدند

3 نفر از اعضای یک خانواده بر اثر تیراندازی در کرمانشاه کشته شدند

 دستگیری خاطیان تیراندازی در خرم‌آباد

دستگیری خاطیان تیراندازی در خرم‌آباد

مرگ دو کودک بر اثر تیراندازی در مراسم عروسی

مرگ دو کودک بر اثر تیراندازی در مراسم عروسی

  رسم غلط تیراندازی در مراسم عروسی باز هم قربانی گرفت

رسم غلط تیراندازی در مراسم عروسی باز هم قربانی گرفت

15/09/1397 04:07:45 ب.ظ
سالها پیش کولی‌ها به قسمت پایین شهرک آمدند و شروع به فساد و فحشا و... کردند .به دستور مقامهای قضایی وقت همه انها پول خانه‌های خود را با بهترین قیمت تحویل گرفتند و خانه‌ها تخریب شد. اما همان افراد کولی حالا به شهرک بالا آمده‌اند و کثافت کاری را باز شروع کرده‌اند و قیمت خانه‌های ما را به شدت کاهش داده‌اند.نه امنیت داریم نه ابروی برای ما گذاشته‌اند تو را به خدا بقیه شهرک چمن را هم تخریب کنید برای دولت که پولی نمی‌شه اینجا چند سال اینده خطرناک ترین نقطه کشور میشه تا دیر نشده فکری به حال ما بیچاره ها کنید