دوشنبه  25  شهریور  1398
پنجشنبه , 15 آذر 1397 ساعت 10:39

صبح امروز روی داد؛

انفجار بمب در چابهار/ تاکنون 40 نفر مجروح شدند

بر اثر انفجار یک بمب در بلوار شهید ریگی چابهار که در داخل یک خودرو جاسازی شده بود، تعدادی از هموطنانمان شهید و مجروح شدند.

به گزارش حوزه انتظامی و حوادث گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، صبح امروز صدای انفجار و تیراندازی در چابهار شنیده شد.

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان در این رابطه گفت: بر اثر انفجار یک بمب که در داخل یک خودرو در نزدیکی یکی از پاسگاه‌های انتظامی چابهار جاسازی شده بود، تعدادی از هموطنانمان مجروح شدند.

خبرهای اولیه حاکی است سه نفر از هموطنان در این حادثه تروریستی شهید و عده‌ای زخمی شده‌اند. در میان مجروحان شماری زن و کودک نیز به چشم می‌خورند که به بیمارستان امام علی (ع) چابهار منتقل شدند.

در این حادثه ستوان دوم داریوش رنجبر و سرباز وظیفه ناصر درزاده  شهید شدند.

گفته می‌شود گروهک تروریستی انصارالفرقان مسئولیت حادثه چابهار را بر عهده گرفته است.

سخنگوی سپاه پاسداران در این باره گفت: در اثر انفجار این خودرو تعدادی از پرسنل انتظامی به شهادت رسیده و تعدادی نیز مجروح شده و عوامل انتحاری نیز به هلاکت می رسند. معمولاً این حملات تروریستی پاسخ‌های کوبنده‌ای در پی دارد و علاوه بر تلفات میدانی که این افراد می‌دهند رهگیری شده و گروه‌های پشتیبان آن‌ها نیز تنبیه می شوند.

امینی‌فرد رئیس دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر در این رابطه گفت: آمار مجروحان حادثه تروریستی امروز چابهار به 40 نفر رسید که در بین مجروحان هشت زن و پنج کودک دیده می‌‌شود. تعدادی از مجروحان نیز به صورت سرپایی مداوا شدند.

انتهای پیام/4071/پ

http://ana.ir/i/331921
تروریست‌ها به دنبال القای ناامنی هستند

تروریست‌ها به دنبال القای ناامنی هستند

اعزام ۲ تیم امدادی برای خدمت‌رسانی در حادثه تروریستی چابهار

اعزام ۲ تیم امدادی برای خدمت‌رسانی در حادثه تروریستی چابهار